Aktuální tabulku najdete ZDE
Sestava Chotusice: Hubáček - Urválek, Vobořil, Slavík,  Žilka - Čmakal, R. Jiroušek,Vetešník, Hubáček - Havránek, L. Jiroušek
Zruč: Svoboda - L. Jelínek, Musil, Janata, J. Havránek - Tvrdík, Matouš, J. Váňa ( Frajt) , Brož - Koudela, Kohout ( Fanta )

VIDEA ZE ZÁPASU NAJDETE ZDE

Byla to krušná neděle pro náš A-tým! Jiskra dorazila do Chotusic skoro v kompletní sestavě. Chyběl Michal Váňa, který se rozehrával v B-týmu, který hrál ve stejný čas v Malíně a Michal Havránek, kterého postihly zažívací potíže, a proto zápas sledoval jen jako divák. Na soupisce se objevily dvě staronové posily - Miloš Musil a Tomáš Frajt.
První půlhodinka zápasu se odehrávala spíše ve středu hřiště, kdy si Jiskra udržovala mírnou převahu, ale v šancích se střídaly oba celky. Velkou šanci měli domácí z přímého kopu, ale Svoboda ve Zručské brance zázračně vyrazil.
Ale i tak se domácí dočkali, po vysunutí do brejku se domácí útočník nemýlil, 1:0!
Další pohroma přišla o chvíli později, kdy propadla záloha. Nechala rychle rozehrát domácí standardní situaci a po centru z levé strany našeho vybíhajícího brankáře domácí útočník hlavou přehodil 2:0!
Ve 40. minutě však udeřila Jiskra, od Marka Brože dostal přesnou nahrávku Kohout, který s přispěním teče snížil na 2:1.
Do konce poločasu se již nic nestalo a tak zatím šťastnější byli domácí!
Do druhého poločasu vlétla Jiskra jak utržená z řetězu. Držela balón a nedovolovala domácím určovat tempo hry. O to se právě starala Jiskra. Největší šanci zahodil Marek Brož, kdy z malého vápna ve skrumáži přestřelil. Pak už se ale Jiskra dočkala, po centru J. Havránka zakončil ve skrumáži Lukáš Jelínek přesně 2:2!
Po inkasované brance opět přidali domácí. Svoboda ve Zručské brance opět čaroval při trestném kopu.
V 75. minutě zahrozila i Zruč, ale Matouš nastřelil jen tyč. Následně však kontrolovali i domácí, když v tisíciprocentní šanci domácí útočník z malého vápna netrefil prázdnou branku.
Pak ale přišla 80. minuta a nejvíce sporný okamžik celého utkání. Dle komentářů hráčů
přišla před brankou ve skrumáži ruka domácího hráče, který následně z této situace vstřelil vedoucí branku domácích. Marek Brož, který stál nedaleko, to okomentoval takto: "Byl jsem u toho, byla to jasná ruka, štvou mě takovéto situace, které rozhodují o zápase."
I na našich stránkách v komentářích píší naši fandové, kteří měli možnost vidět videozáznam z utkání, že ruka byla jasná.
Marek Brož ještě dodal: "Nechápu, jak rozhodčí z vedlejší vesnice mohou pískat takový zápas, hráči Chotusic si s ním tykají a vyprávějí zábavné historky."
Po této brance již už bylo po zápase, čtvrtou branku domácí přidali v nastaveném čase, kdy střela z vápna prolétla Zručskému brankáři rukavicemi 4:2!