Branky: 12. P. Rezler, 75. vlastní, 82. Rathaus - 50., 60. a 70. Zeman

ČK: 20. T. Vojtíšek - 31. Koudela

Sestavy: Malín: Staš - Hylský, Šťastný, Rathaus, Husa - P. Rezler, Novotný, L. Kraus, Pátek - T. Vojtíšek, Čunderlík. Střídali: V. Procházka, P. Kraus. Trenér Tomáš Vojtíšek

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Viktora, Jelínek - Smutný, Petrů, Janda, Zeman - Koudela, T. Louda. Střídal: Váňa. Trenér Michal Váňa
ZDROJ: okresnifotbal.coolweby.cz

Fotbalisté Malína zaskočili Jiskru už ve 12. minutě, kdy se prosadila nová posila domácích Pavel Rezler. Do přestávky už další góly nepadly, za to červené karty ano. Nejprve ve 20. minutě uviděl červenou po dohraném souboji Tomáš Vojtíšek ml. a za deset minut ho za podobný incident následoval i zručský Koudela.

Po přestávce přišla Zruč jako vyměněná. V rozmezí 50. a 70. minuty vstřelil Jáchym Zeman Malínu tři branky a hosté rázem vedli o dvě branky. Jenže pak si dali vlastní gól, Malín se vrátil do hry a dokonce v 82. minutě zásluhou Rathauze srovnal na konečných 3:3.