Červené Janovice - Jiskra Zruč  4:0 (1:0)

Branky: Vavřina, Liberský, Zerzánek, Schneiderwind
ČK: 73. Havel - Zruč
Rozhodčí: p. Dolejš
Sestava Zruč n. S.: Jíra - J. Havránek, Jouza, M. Havránek, J. Váňa, Brož, Matouš, Koudela, Havel - Cudlín, Smutný

Č. Janovice -  Jiskra dorazila do Č. Janovic v 11 lidech včetně dvou dorostenců. V První půli jsme hráli do kopce, a tudíž měli domácí platonickou převahu. Domácí stříleli ze střední vzdálenosti, ale buď vedle, nebo slabě na bránu, kde vše Jíra v pohodě pochytal. Jiskra měla asi tři 90% šance, leč je neproměnila. Ve 35 minutě se zranil jeden z našich hráčů a tak se poločas dohrával v 10 lidech. Domácí toho využili a gólem do šatny se dostali do vedení.
Ve druhém poločase se čekalo, že i v 10, je z kopce zválcujeme, ale zbytečně se nechal vyloučit M. Havel a v devíti nebyla šance.  Domácí v závěru přidali tři branky a bylo po zápase.

Další zápas ze skupiny: Kačina - Nepoměřice 5:2 (2:2), branky: Jelínek 3, Kincl, Krajíček - Jánský, Linek