10. KOLO 1.B-třídy sk. D

Jiskra Zruč – Sokol Miřetice 8:0 (3:0)

Branky: 13., 39., a 49. Koudela, 31. a 52. Zeman, 60. a 86. K. Petrů, 80. T. Louda

Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Sestavy: Jiskra Zruč: T. Cudlín - Z. Louda , O. Jouza , L. Jelínek , S. Viktora - J. Zeman , M. Váňa (46. Z. Brabec), P. Janda (69. F. Borek), K. Petrů - F. Valente Diego , Koudela (61. T. Louda).

Sokol Miřetice: M. Hanuš - K. Čáp , M. Zajíc , P. Seidl , K. Kopecký - D. Turek (70. T. Korejtko), P. Jandák , J. Jantač , L. Macko , J. Přitasil - J. Hájek
Miřetice pocítily sílu mohutné ofenzivní laviny

ZDROJ: benešovský deník
Jen třináct minut drželi Miřetičtí s Jiskrou krok. Poté přestali zachytávat rychlé náběhy ze stran za obranu a do poločasu třikrát inkasovali. Skóre otevřel Koudela po brejku – 1:0, druhý gól přidal Zeman po sóle střelou mezi nohy brankáře Hanuše – 2:0, a následně se trefil opět Koudela, když po výkopu brankáře a prodloužení hlavou Kamila Petrů, proměnil sólo prudkou ranou pod břevno – 3:0. Hosté zahrozili jen střelou Macka po rozehraném rohu nad a Kopeckého a Jandáka vychytal gólman Cudlín.

Ihned po přestávce zkompletoval Koudela hattrick a bylo jen otázkou, kolik dostanou hosté na cestu domů gólů. Ty nakonec byly ještě čtyři. Miřetičtí nemuseli odjíždět s nulou na kontě vstřelených branek, ale střelu Jandáka vyrazil obránce z branky a v závěru zakončil Jantač sólo do tyče.

Vyjádření trenéra Michala Váňi:
ZDROJ: svoboda.info
„Zápas se mi hodnotí velmi dobře. Ve výhru jsem věřil, ale osm branek do sítě soupeře jsem nečekal. Byla to střelnice,“ radoval se trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa. Postrádal jsem tři hráče. Chyběl Brahimi a vykartovaní Hájek s Havlem. Dokonce jsme musel nastoupit i já. Navíc jsme měli tři kluky s béčka,“ popisoval Váňa předzápasové problémy se sestavou. Zápas jsme odehráli slušně. Diváky musel zápas bavit, protože padaly hezké góly. Celkově hodnotím utkání kladně. Osm nula je krásné skóre. Není co řešit,“ uzavřel Michal Váňa.

Vyjádření asistenta trenéra Miřetic Pavla Hájeka:
„Zasloužili jsme si takový debakl, protože jsme odehráli zatím nejhorší zápas v sezoně. Utkání se nám totálně nepovedlo. Myslel jsem si, že soupeř bude hratelný, ale on nás přejel. Nejvíc mě naštvalo, že od nás na zápas jel autobus fanoušků a my uděláme takovou ostudu," zlobil se po zápase na hráče Pavel Hájek.