Křesetice: Černovský – Brotánek, Černý Jar., Svoboda, Faltýn, Trousil, Hrbek, Bláha, Leopold, Suchorebský, Franc Jiří. Střídali Ptáčník M. a Pokorný  Jiskra Zruč: Svoboda - J. Havránek, Pechanec, F. Janata, L. Jelínek - M. Váňa, Jouza, J. Matouš, M. Havránek - Brož (Tvrdík), Koudela Trenéři: Petr Jelínek, Luboš Keltner

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

Křesetice – Jiskra vyrazila do Křesetic oslabena o tři hráče, Oliveira s Havlem jsou zranění, Musil je na služební cestě ve Španělsku.

Ten kdo však na zápas přišel pozdě přišel o první branku domácích. Již v první minutě, přišel dlouhý výkop brankáře domácích, míč propadl obranou až k volnému domácímu útočníkovi, který už neměl problém Svobodu ve Zručské brance přehodit 1:0! V 6. minutě měla Jiskra jednu z mnoha velkých šancí zápasu. Po akci Brože a centrujícího Havránka, osamocený Koudela na malém vápně hlavičkoval těsně nad opuštěnou klec. V 10. minutě to ve vápně domácích opět hořelo, Koudela se dobře uvolnil a předložil přízemní centr na desítku volnému Brožovi, který pomocí teče těsně přestřelil. Z následného rohového kopu se Jiskra mohla konečně radovat, míč po centru Michala Váňi propadl až na zadní tyč, kde číhal Jouza a vyrovnal na 1:1! Jiskra si držela územní převahu a kontrolovala utkání, kombinací ve středu hřiště vytvářela šance pro své útočníky. V šanci se ocitl Michal Váňa, ale jeho slabá hlavička nenadělala domácímu brankáři žádné potíže. Zanedlouho měl velkou šanci Jakub Koudela po vysunutí od Brože šel sám na domácího brankáře, ale Jakub ukázal, kde je zakopaný pes v neúspěších Jiskry. Domácí brankář vystihl kličku a míč stačil zachytit do svých rukavic. Touto šancí se zápas pomalu zlomil, přišla druhá žlutá karta pro Koudelu po zbytečném faulu na polovině domácích a tak Koudela oslabil své spoluhráče v tu nejhorší chvíli.

Jiskra se tedy musela od dvacáté minuty v podstatě jen bránit. Po vyloučení se aktivity chopili domácí a začali zavářet Zručské obraně. Nejdříve vytáhl výborný zákrok Svoboda kdy zneškodnil střelu domácích, míč se však opět vrátil do vápna a Svoboda, tentokrát ránu vyrazil reflexivně na břevno, po dalším centru zachraňoval na malém vápně jistý gól Lukáš Jelínek. Jiskra se spoléhala na brejky, Brož s Váňou se společně řítili na domácí branku, poslední bránící hráč však v poslední chvilce míč Zručským vykopl, který skončil jen těsně pravé tyče domácí branky. V další akci byl opět aktivní Jouza, který zpětným centrem na vápně našel Brože, který však z otočky pálil vysoko nad. První poločas se pak už dohrál bez vážnější akce a skončil remízou 1:1!

Druhá polovina byla v režii domácích, kteří Jiskru uzamkli na její polovině. Náznaky brejků Jiskra nic nevytěžila. První vážnější střelu ve druhé polovině likvidoval Svoboda, ale následný trestný kop, už poslal domácí do vedení. Míč směřující na zadní tyč vrátil domácí hráč ještě před branku, kde našel volného spoluhráče, který z voleje dal druhou branku Křesetic 2:1!

Křesetických najednou bylo plné hřiště, Svoboda musel v krátkém intervalu řešit tři ošemetné střely. V nejvážnější šanci Jiskry ve druhé půlce se ocitl dobře hrající Pechanec, kdy po rohovém kopu hlavou, nechal vyniknout domácího brankáře. Šance domácích přibývali, Svoboda musel čarovat a jen díky jemu nebylo skóre navýšeno. Třetí branka přišla v závěru utkání, kdy Jiskra otevřela obranu a hrnula se za vyrovnáním.