Branky: 73. V. Melša -  20. Koudela, 65. K. Petrů

ŽK: 1/2. Diváků: 60

Sestava: Nové Dvory: Černý - Čálek, Maláček, Dastych, Melezínek, Marek, Štefl, Beran, Zeman, Lev, V. Melša. Střídali Strnad, Mrázek

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Jelínek, P. Janda, T. Louda, Zeman, Viktora, K. Petrů, Havel, Koudela. Střídal Hájek

V desátém kole Jiskra zajížděla k poslednímu týmu okresního přeboru do Nových Dvor.

Soupeř ze Dvorů není nikdy jednoduchý, vždy se na náš tým dokáže nahecovat, ať už je první nebo poslední. A na hřišti to bylo vidět, domácím se nedala upřít snaha, ale po většinu zápasu kontrolovala na těžkém terénu Jiskra, která si připisovala střelecké pokusy na Černého branku.

První poločas byl však vyrovnaný, ze začátku domácí kousali a Cudlín musel několikrát zasáhnout, ale postupem času Jiskra hru vyrovnala. A když se po akci Jandy a skórujícího Koudeli dostala Jiskra do vedení, nebyl pochyb, jak poločas skončí. Dvakrát střílel ještě Petrů, jednou Černý parádně zasáhnul po druhé letěla rána vedle. V závěru vymyslel šanci ještě Zeman pro Havla, ale ten míč minul.

Druhá půle začala opět náporem domácích, ale Jiskra pozorně bránila a tak to Dvory zkoušely jen ze střední vzdálenosti, však neúspěšně. V druhé polovině druhé půle Jiskra opět Dvory přitlačila a byla jí odměnou parádní branka z přímého kopu od Kamila Petrů - 0:2! Od této chvíle Jiskra bránila, ale domácí se připravovali o příležitosti vlastní nepřesností. I Jiskře ve druhé půlce dělal problém přechod na útočnou polovinu. Domácí se tak dočkali v 73. minutě, kdy po ojedinělé chybě obrany, skóroval domácí Melša a překazil tak Cudlínovi šestou nulu v řadě. V závěru se sice domácí snažili, ale vážnější šance či akce z toho nebyla. A tak Jiskra získala důležité tři body a vrátila se na první místo. Příští týden v přímém souboji právě o první příčku, bude bojovat Jiskra s Tupadly.

Neváhejte tak a dorazte podpořit Jiskru v tomto utkání.