Branky: 36. Lička, 46. Zderadička - 10. Zeman, 21. Martinák.
Pokutové kopy: 2:4 (za jiskru proměnil: Zeman, P. Jelínek, Jouza, Kovář)

Rozhodčí: Palek - Zuska, Ducký. ŽK: (0/2): K. Petrů, Kovář. Diváků: 30.

Sestavy: FK Kunice: Chadima - Lička, Prokš (80. Chlubna), Garček, Lehovec, Tůma, M. Skála, Zderadička, Ševčík (50. Tůma), Janků, T. Skála. Trenér Lukáš Liška.

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek - M. Váňa (30, Hirnyk, 88. Kryštóf), Petrů, Martinák, P. Jelínek - Kovář, Zeman. Trenér Michal Váňa.
Zápas s Kunicemi byl domácím týmem přeložen na umělou trávu do Újezdu u Průhonic do místního areálu SK Újezd.

Kunice začaly náporem, ale prozatím z toho bylo jen lepší držení balónu. „Domácím“ dělala hlavně problém rychlá umělá tráva. Kolmice za obranu neměli šanci hráči Kunic dostihnout. A když už se povedlo vyzrát na Zručskou obranu, tak byl v brance pozorný Tomáš Cudlín. A tak se mohli radovat hosté. Zeman se protáhl v desáté minutě po lajně kolem beka, a z úhlu propálil domácího brankáře – 0:1. Domácí pokračovali ve stejné hře, a dostávali se i do šancí, ale jejich střely či hlavičky končili buď v náručí Cudlína anebo těsně vedle branky. A tak Jiskra trestala podruhé, po rychlém brejku potáhl zas po druhé lajně P. Jelínek, předložil míč Martinákovi, který z vápna neváhal a vystřelil, jeho slabší ránu naštěstí pro Jiskru tečovali domácí obránci do protipohybu golmana Chadimy – 0:2. Však ani druhá branka domácí nepoložila. Dále se vrhali do útoku a Jiskru jasně přehrávali. Vyústilo z toho mnoho šancí, které bravurně Tomáš Cudlín pochytal. Nestačil až v závěru poločasu na střelu domácího Ličky, který využil odraženého míče od zručského obránce – 1:2! Poslední šanci prvního poločasu si vypracovala Jiskra, kdy odražený míč od brankáře nedorazil za záda Chadimy volný P. Jelínek.

Druhý poločas nezačal pro Jiskru dobře, to nepovedený centr si a zadní tyči vrazil Cudlín nešťastně do vlastní branky – 2:2. Kunicím narostla křídla. Jiskra se už jen bránila a snažila se využít brejků. Těch už však bylo po málu. Jako kvality obou týmů ve druhé polovině. Silný vítr stěžoval kombinaci na rychlé umělé ploše a tak docházelo k mnoha nepřesnostem. Kunice mohly utkání rozhodnout, ale nepřesnost či opět výborný Cudlín ve Zručské brance zmařili šance na tříbodový zisk. A tak došlo na pokutové kopy.

Ty Jiskra zvládla lépe, všichni jeho střelci proměnili. Za to dva domácí borci mířili nad Cudlínovu branku.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
Ve zručském týmu zavládla po zápase s Kunicemi spokojenost. "Konečně jsme získali body venku, dva body jsou pro nás v naší situaci zlaté," upozornil trenér Jiskry Michal Váňa. "Soupeř měl osmdesát, devadesát procent držení míče, určitě byl lepší a fotbalovější. Proto dva body beru všemi deseti," přiznal kouč a pokračoval: "My jsme důsledně bránili a opět to přineslo ovoce, stejně jako minulý týden proti Kácovu. Hru ovlivnila také umělá tráva, na které měl míč jiný odskok a vyšší rychlost. Brejky, kterými domácí hrozili, byly dlouhé nebo je posbíral brankář Cudlín. Také jsme důsledně ubránili bezpočet rohů a standardek Kunic nebo se o ně postaral brankář Cudlín."

Hosté se ve 21. minutě ujali vedení už 2:0. "Pak jsme mohli dát třetí branku, když Patrik Jelínek při odraženém míči od brankáře měl odkrytou bránu, ale netrefil," litoval šance Michal Váňa. "Dostali jsme před přestávkou na 2:1 a hned po přestávce, během třiceti vteřin na 2:2, když si míč srazil do brány brankář Cudlín po nepovedeném centru. Ale výsledek jsme ubránili a vyhráli na penalty. Dva body jsou pro nás zlaté," opakoval kouč.