Svoboda - L. Jelínek, Musil, Janata, J. Váňa - M. Havránek ( J. Havránek ), Tvrdík, Matouš ( Brož ), Koudela, Kohout, Fanta ( Havel )
Kutná Hora B:Dastych ( premiéra za muže)- Gagal, M. Šváb, Poslíšil, Kozel, Hulman, B.Šváb, Procházka, Fajce, Lebeda, Nedvěd. Střídali: Růžička, Janoušek, Trnka

ČK: 19. Kohout ( Zruč )

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

Za teplého slunečného počasí přijelo na hřiště rozjeté Jiskry Béčko Sparty K. Hory.

Dle papírových předpokladů mělo jít o jednoznačnou záležitost domácího týmu. Průběh samotného zápasu ale potvrdil, že OP je v současné době hodně vyrovnaný.

Do zápasu lépe vstoupili hosté. Jiskra hrála nervózně a vše vyvrcholilo v 19.minutě, kdy Honza Kohout úplně zbytečně fauloval na půlce hostujícího hráče a po zásluze byl krajským rozhodčím Sojkou odměněn červenou kartou. Pár minut na to další domácí hráč, Jakub Koudela, hokejovým způsobem fauloval a byl rád, že vyfasoval kartu žluté barvy. První poločas moc záživnou hru nepřinesl, hosté sice měli častěji míč na svých kopačkách, ale žádnou šanci si nevytvořili.

Do druhého poločasu vstoupila Jiskra bez špílmachra Matouše, kterého nahradil Brož a hrála se vyrovnaná partie s minimem šancí na obou stranách.

Že štěstí stojí na straně domácích ukázala 64.minuta, kdy po útočné akci Fanty, si dali hosté vlastní gól. Hosté se sice snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, otevřeli hru, ale do šancí a tlaku se prostě nedostávali. Domácí pozorně bránili a při jednom protiútoku byl v 73.min ve vápně sražen gólmanem Dastychem Brož a Koudela pokutový kop s přehledem proměnil, 2:0.

Zápas se už dohrával jenom z povinnosti, hosté prostě neměli na to, aby ohrozili domácího gólmana. V podprůměrném utkání, ke kterému určitě přispělo brzké vyloučení domácího hráče, byla Jiskra prostě šťastnějším týmem a hosté nepředvedli vůbec nic.