Branka: 57. T. Louda

Rozhodčí: Jan Fotr - OFS Havlíčkův Brod  ŽK: 6/1

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek – Zeman, Janda, Viktora, M. Váňa – T. Louda (80. J. Váňa), Koudela

Tupadly: Lipták - Kořínek, Mastík, Pipek, Kruml, Semrád, Hošek, Chvátal, Koudelka, Císař, Hájek. Střídali Kavánek, Š. Pipek.
V sobotu odpoledne přivítala Jiskra svého souseda v tabulce Star Tupadly. Ani jeden z týmů se nenacházel v dobré formě a tak bylo utkání otevřené pro obě strany.

První poločas se hrál velice pohledný a svižný fotbal, kdy šance se střídaly na obou stranách.
Už v šesté minutě mohli jít hosté do vedení, ale jejich dvě stoprocentní šance zůstaly nevyužity. Nejdříve pálili těsně vedle a podruhé výborně zasáhl Cudlín ve Zručské brance. Jiskra se snažila kombinovat, ale jako by hráči ze začátku nechtěli či nečekali kolmice do volných prostorů, až ve třicáté minutě se osmělila, ale Loudova střela šla vedle. O dvě minuty později opět zahrozili hosté, ty z nenápadné střely nastřelili břevno a dorážku domácí obránci zablokovali. Jiskra mohla jít před poločasem do vedení, ale Koudelovu technickou střelu z poza šestnáctky hostující golman výborně vytáhl na roh. Poslední slovo měli však Tupadly, ale útočník hostů tváří tvář Cudlínovi opět těsně minul.

Druhou polovinu začala lépe Jiskra, držela balón a kombinací se dostávala do šestnáctky, až vše vyústilo v první branku, kterou pro T. Loudu připravil v padesáté sedmé minutě nádherně Koudela – 1:0! Hosté si připsali vážnější šanci po rohovém hopu, kdy přetažený centr napálili z první na Cudlína, který byl však pozorný a reflexivním zákrokem zachránil Jiskru od vyrovnání.  Druhá polovina už nebyla tak záživná jako ta první. Ale účel svědčil prostředky. A jiskra hlídala hubený náskok. V osmdesáté minutě měl šanci ještě Zeman, ale z úhlu vytloukl hostujícího golmana, kopal se roh, z kterého už Jiskra branku hostů neohrozila. Poslední šance hostů přišla v osmdesáté osmé minutě, kdy Tupadly výborně rozehráli rohový kop, ale Cudlín byl opět pozorný a výborným zákrokem Jiskru zachránil. Jiskra už nevyužila žádný ze svých brejků do otevřené obrany Tupadel a tak porazila svého souseda o jednu branku.

Zmínit se musíme o výborně pískajícím sudím z Havlíčkobrodska, který měl celé utkání ve svých rukou. Více takových rozhodčích.