Kaňk - Jiskra Zruč  2:2 (0:0)

Branky:
Mandík, Klatka p.k. – Koudela p.k., Tvrdík. Rozhodčí: Dolejš. Kaňk: Vokoun - Pavlík, Vlach, Novotný, J. Horký, Mandík, Ďoubal, Růžička, Zahajský, Klatka, Mucha, střídal R. Matz. Zruč n. S.: Svoboda - J. Havránek, Musil, Janata, Jelínek, Brož, M. Havránek, M. Váňa, Fanta, Koudela, Tvrdík, na střídání Frajt, J. Váňa

ČK: Koudela (Zruč)

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE

Už ve druhé minutě vyrážel zručský Svoboda Novotného hlavičku na roh. Na druhé straně vyzkoušel Vokounovu pozornost Koudela. V patnácté minutě kaňkovský Novotný zaznamenal gól, nebyl ale uznán pro postavení mimo hru. Po chvíli fauloval Horký, Koudelův trestný kop však vyzněl do prázdna. Zrovna tak Mandíkova střela ve 22.minutě byla odvrácena na roh. Po půlhodině hry vhazoval dlouhý aut J.Havránek až do pokutového území ke Koudelovi, jeho střela z těžkého úhlu se však kutálela po brankové čáře. Tři minuty před poločasem Zahajský zachytil rozehrávku zručských obránců, jeho střelu však zastavila tyč.

Tak, jak měla Jiskra v první půli více ze hry, druhou půlku tentokrát Kaňk nevypustil a hostům chvílemi připravoval horké chvilky. Největší příležitost měl v 52. minutě Ďoubal, bohužel pro domácí pálil jen do boční sítě. Po dalších třech minutách Horký přihrál Mandíkovi, ten ale mířil vedle. V padesátédeváté minutě Růžičkova ruka v pokutovém území znamenala penaltu proti domácím a Koudela se nemýlil 0:1. To asi dalo impuls trenéru Velebnému ke střídání. Nevýrazného Pavlíka nahradil béčkař Rastislav Matz. To přineslo oživení kaňkovské hry. Po pěti minutách Mandík zužitkoval Matzovu přihrávku a do prázdné brány vyrovnával na 1:1. V 77. minutě aktivní Matz nastřeluje tyč a po třech dalších minutách byl faulován ve vápně. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Martin Klatka- 2:1. Na závěrečných 2:2 srovnával po rohovém kopu Tvrdík. To už byl ale za zbytečné řeči vyloučen zručský Koudela.

ZDROJ: WEB KAŇK