ŽK: Pavlík, Wágner - Havel, Koudela

Sestavy: Kaňk: Kubát - Pavlík, Wágner, M. Horký, J. Horký, Mandík, Čížek, Kubánka, Jak. Výborný, R. Matz, D. Matz. Střídal Zahajský

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Jelínek, Janda, M. Váňa, Zeman, Viktora, K. Petrů, Havel, Koudela.

ZDROJ: okresnifotbal.cz

Fotbalisté Kaňku nezačali utkání dobře. Zeman se prohnal obranou a připravil míč pro skórujícího Koudelu. Pak však Kaňk Jiskře zatopil a brankář Cudlín měl několikrát štěstí, že balon neskončil za jeho zády. V jednom případě mu pomohla i tyč.

Ve druhém poločase Kaňk pokračoval v aktivní hře, ale žádný z centrů do vápna se neujal. Nejblíže brance byl R. Matz, který nedostal balon do brány ani z brankové čáry. A když se z pěti metrů netrefil ani Mandík, udeřila Zruč podruhé. V 85. minutě sebral Janda míč Výbornému a své sólo přes půl hřiště zakončil přesně - 0:2.

Jiskra se tak stala podzimním mistrem. Vyhrála osmý zápas v řadě a v tabulce vede o čtyři body před Kácovem. Kaňk může těšit pouze výkon, ale bodově zůstal na sedmi, za což mu patří předposlední příčka.