Rozhodčí: Jelínek, Bez ČK. Diváci: 50

Sestavy: Malešov: Táborský – Nekola, Barenčík, Vokoun, Poklop – Žídek, Rak, Koubek, Kalfiřt – Pavlík, Výborný. Střídali: Malina, Vlček. Trenér Jiří Škramovský.

Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek – T. Louda, Janda, Viktora, Zeman – Koudela, J. Váňa. Střídal: Kovařík.
Do Malešova odjela Jiskra v silně pozměněné sestavě a to z důvodu nedostatku hráčů. Na srazu se sešlo pouze jedenáct lidí a z toho Patrik Janda byl zraněn. Proto byl osloven Jirka Kovařík, který neváhal a vyrazil Jiskře pomoci. Jirko DÍKY.

Jiskra byla ze začátku zatažená, ale Malešov nebyl moc výrazný a nedostával se k zakončení. Zruč pomalu začala vystrkávat růžky a začínala být aktivnější. Největší závar byl po rohovém kopu ve třicáté minutě, kdy balón poskakoval po brankové čáře, ale ani jeden hráčů nebyl tak důrazný, aby se k balonu dostal. Ve třicáté páté minutě se odehrála největší šance domácích v první polovině, to hráč domácích tvrdou ranou vystřelil k tyči, ale Cudlín naštěstí střelu vyrazil. Ve čtyřicáté minutě musela Jiskra střídat Jandu, protože se zraněním nemohl dále pokračovat. Do hry se tak dostal Kovařík.

Ve druhé půli se hrál lepší, otevřenější fotbal, s větším množství šancí na obou stranách. Jiskru několikrát zachránil výborně chytající Cudlín. Nejlepší zákrok předvedl v sedmdesáté minutě, kdy vytáhl střelu do šibenice. Jiskra se dostala do vedení v padesáté osmé minutě, kdy na pravé straně podržel balón Kovařík, posunul balón na Hájka, který krásným centrem našel Zemana a ten už si věděl rady – 0:1! Jiskra dál pokračovala aktivně, a mohla skóre navýšit, ale Koudela v šanci selhal. Utkání rozhodla osmdesátá minuta, to vysunul Kovařík Viktoru, který sám před golmanem se šance nezalekl, zkušeně udělal kličku a posunul Jiskru do dvoubrankového vedení – 0:2! Domácí již neměli sílu na zvrat a Jiskra tedy zaslouženě odvezla tři body z důležitého utkání.

Na zápas dorazilo hodně našich fanoušků, za což jim děkujeme!!