Jiskra Zruč - Slavoj Vrdy 8:0 (5:0)

Branky: 4., 63. Zeman, 28., 78. K. Petrů, 16. Havel, 38. Koudela, 42. Jelínek, 82. z pen. Cudlín.

Rozhodčí: Muzikář - Nikl, Novotný. Bez karet. Diváků: 60

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Viktora, Jelínek - Havel, Petrů, Janda, Zeman - Koudela, T. Louda. Střídali J. Váňa, M. Váňa, Brabec, Hájek

Slavoj Vrdy: M. Doubek - Spěvák, Cakl, Šolta, Kříž, R. Truksa, Růžička, K. Truksa, Šindelář, Radovnický, O. Tomíšek. Střídali Hronovský a Luňáček.

V posledním střetnutí podzimní části sezony 2013/14 zavítali do Zruče nad Sázavou fotbalisté z Vrd. Bezgólový zápas netrval dlouho, ve 3. minutě již domácí vedli brankou Zemana po centru Koudely – 1:0. Na druhou branku čekali místní fans a diváci do 16. minuty, kdy Zeman odcentroval, brankář hostů Doubek míč pouze vyrazil a Havel poslal míč do prázdné branky – 2:0. Po dalších deseti odehraných minutách se zručští hráči mohli radovat potřetí, Kamil Petrů poslal balon na Tomáše Loudu, který ale vystřelil vedle. Ve 28. minutě zahrával rohový kop Zeman, na přední tyč si naběhl Petrů a míč se opět ,,třepetal“ v síti – 3:0. Ve 31. minutě se dostali poprvé do nebezpečné akce hosté, Šolta přihrál Karlu Truksovi, ale brankář domácího celku Cudlín mu skórovat nedovolil. Ve 38. minutě se prosadil za vápnem Koudela, když parádním obloučkem přes obranu a brankáře ,,vymyslel“ další branku – 4:0. Tři minuty přes poločasovým hvizdem sudího Muzikáře docílili domácí pátou branku, autorem byl Jelínek po příhře Petrů – 5:0. Ve 44. minutě mohli hosté upravit pětibrankový poločasový příděl. Po zbytečné malé domů se dostal do šance Růžička, ale Cudlín se přehodit nenechal.

Úvodních deset minut druhého poločasu se odehrálo bez efektu, v 54. minutě si vytvořil vyloženou šanci hostující Karel Truksa. Brankář Cudlín si ho opět ,,vychutnal“ a vrdskému hráči nedovolil vstřelil branku. V 60. minutě nastřelil po přihrávce Koudely kapitán domácích Petrů břevno. V 63. minutě po parádní akci Koudely po pravé straně vsítili zručští fotbalisté šestou branku. Na zpětnou křížnou přihrávku si naběhl Zeman a nedal Doubkovi žádnou příležitost k vyniknutí – 6:0. V 78. minutě posunul střídající Michal Váňa míč Petrů, který po kličce obránci ,, napnul sako“ posedmé – 7:0. V 81. minutě se protáhl po pravé straně, také střídající, Brabec a byl v pokutovém území faulován vybíhajícím brankářem hostů. Penaltu proměnil rychle od své branky přeběhnuvší gólman Cudlín – 8:0. V závěrečných minutách si domácí zápas vychutnali a po závěrečném hvizdu poděkovali fans a přítomným divákům tradičním aplausem a rybičkou. Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou tak vyhráli již devátý zápas v řadě.