Jiskra Zruč – Sokol Zbraslavice 1:3 (1:1)

Branky: 2. Zeman – 25. Herčík, 65. a 87. Čálek

Rozhodčí: Jaroslav Kučera. ŽK: 2/2. Diváků: 110

Sestavy: Jiskra Zruč: Jíra (5. Cudlín) - Z. Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek – Zeman, Janda (35. Martinák), K. Petrů, Viktora – Koudela, T. Louda (80. Bareš)

Sokol Zbraslavice: Březina - Semerád, M. Černohlávek, Dudok, Herčík, Kakáček, M. Veselý, Čálek, J. Veselý, Pánek, Šindelář  Střídali: Byrwa, Hlava, Mezera, Lanc.
Poslední podzimní utkání se střetli v derby domácí Jiskra a hostující Zbraslavice. Hosté už měli jistotu podzimního mistra a jejich lehkost byla vidět i na hřišti. Jiskra musela a to jí svazovalo.

Přesto už ve druhé minutě Louda vysunul Kamila Petrů, který trefil tyč, odražený míč nestačili hosté odvrátit a tak Zeman dorazil míč do branky – 1:0! Od této chvíle a v podstatě po celý zápas byli Zbraslavice lepším týmem. Ikdyž brzo prohrávali, hráli v klidu a zápas si užívaly. Přesto si další vážnější šanci připsala Jiskra, to v desáté minutě vstřelil branku opět Zeman, ale byl mu nejspíš chybně odmáván offside. Zbraslavice vyrovnaly v pětadvacáté minutě, kdy na tribunách probíhalo choreo a domácí hráči se věnovali spíše jeho pozorvání než bránění Herčíka, který po skrumáži vyrovnal – 1:1. Do konce první půle hosté utkání kontrolovali a nepouštěli Jiskru do vážnějších akcí.

Druhá polovina začala opět náporem Jiskry, ale vážnější šance z toho nebyla, jen střely ze střední vzdálenosti, které však svůj cíl nenalezly. Zbraslavice tak trestaly, z poza vápna napřáhl Čálek, a tečovaná střela skončila v brance za bezmocným Cudlínem – 1:2! Na domácích byla vidět chuť, ale bohužel křeč z povinnosti byla větší, vázla rozehrávka či finální nahrávka v tomto tento zápas hosté dominovali a vytvořili si několik příležitostí. Několikrát musel zachránit Jiskru opět Cudlín, či své šance hosté zahodili mimo. Potvrzení přišlo z brejku, kdy Čálek dostal dostatek prostoru a sám před Cudlínem si poradil jeho přehozením – 1:3!

Jiskra se rozloučila s podzimem prohrou, ale už se těší na jarní boje v Okresním přeboru.