Svoboda - L. Jelínek, J. Kružík, F. Janata, J. Váňa - M. Váňa, M. Havránek ( J. Havránek ), V. Tvrdík, M. Brož - Z. Fanta, M. Havel

FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

Jiskra stále drží domácí neporazitelnost

Zruč – Za krásného slunečného počasí na dobře připraveném hřišti odehrála domácí Jiskra čtrnácté kolo okresního přeboru. Jejím soupeřem byl tým Chotusic, který přezimoval na pátém místě. Jiskra chtěla udržet domácí neporazitelnost a držet tak krok s prvním celkem soutěže.

Jiskře chyběli potrestaní hříšníci Kohout s Koudelou a Tomáš Frajt, který měl studijní povinnosti.

Chotusice začaly dobře, držely balón, ale do žádné vážné šance se nedostaly! Ale i Jiskra se tlačila vpřed, v páté minutě to zkoušel z vápna aktivní Havel, ale přestřelil. Zanedlouho už se Jiskra prosadila, v 11.minutě Martin Havel sebral váhajícímu obránci míč a levou poslal míč ke vzdálenější tyči, 1:0!

Po obdržené brance hosté trochu polevili a Jiskra se tlačila vpřed. Po závaru nejdříve střílel Brož do břevna hostující branky a zanedlouho i Havel po rohovém kopu orazítkoval hlavou břevno zakleté branky hostí.

Chotusice dobře kombinovaly ve středu hřiště, ale do vážnější šance se v první půlce nedostaly! Brankář Svoboda mohl být spokojen s hrou obrany, kde se po dlouhé době představil Josef Kružík.

Druhá půlka začala jako ta první, hosté se tlačili kupředu, ale obrana až na malé chyby pracovala dobře. Jiskra už držela jednobrankový náskok a vyrážela do rychlých brejků. Ze dvou brejků zakončoval Brož jen mimo. Další náznaky skončily na nepřesné finální nahrávce. Brankář Svoboda musel vytáhnout těžký zákrok až ke konci zápasu. To vyrážel střelu z úhlu na roh. Jinak se Chotusice přes zručskou obranu moc neprosadily. A tak zápas skončil po druhém bojovném poločase 1:0!