Jiskra Zruč - Kutná Hora "B"  3:2 ( 0:0 )

Jiskra Zruč: Cudlín - Musil, Janata, Pechanec, L. Jelínek - Brož, Jouza, Matouš, M. Váňa - Koudela, Havel. Střídali: J. Havránek, M. Havránek
MKutná Hora"B": Vocel - Gygyl, T. Šváb, Janoušek, Pospíšil, Hulman, B. Šváb, Procházka, Fajfr, Kulhánek, Černý. Střídal Lebeda, Trnka

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JELÍNKA:

"Zápas se odehrával většinou ve středu pole a žádnou extra podívanou nenabídl. První poločas jsme byli aktivnější a měli tři jasné brankové příležitosti, avšak slabé zakončení na skóre nic nezměnilo. Hosté dopředu toho moc neukázali, ale hrozili z trestných kopů, které velice nebezpečně rozehrávali, ale všechny jsme ubránili. Nástup do druhého poločasu se nám moc nepovedl, během deseti minut jsme prohrávali už 0:2 a to po hrubých chybách v obraně. V tomto momentě byl soupeř jasně lepší, lépe kombinoval, lépe se pohyboval a měl utkání pod kontrolou. Zápas jsme zkusili oživit dvojitým střídáním a to se celkem zdařilo. V polovině poločasu jsme rozehrávali trestný kop, kdy odražený míč zakončoval Koudela a z hranice malého vápna akci dokončil M. Váňa. Další šance, které přišli po vstřelené brance zůstaly opět nevyužity. V tento moment soupeř hrál až příliš pasivně a to se mu vymstilo. Náš závěrečný tlak, kdy jsme nejprve vyrovnali v 87. minutě po pěkné akci M. Havránka, který našel na vápně Váňu ten prodloužil na Havla, a Havel už neměl problém zakončit přesně. V 92 minutě jsme rozehrávali rohový kop, který přesnou hlavičkou zakončil dobře hrající Janata. Jinak musím pochválit celé mužstvo za bojovný výkon, kdy se nepoložilo ani za nepříznivého stavu."