Branky: 27. Z. Louda, 45. T. Louda, 47. K. Petrů, 75. Cudlín
ŽK: 1/0
Sestavy: Zbýšov: Kozelka - Horváth, P. Vebr, Jukl, Vl. Kolář - Procházka, Vrána, Babák, Výborný - Šemík, Junek
Zruč: Jíra - Z. Louda, Koudela, Jelínek, Jouza - Zeman, Vosyka, Janda, Petrů - Cudlín, T Louda Střídal: Brož

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

Zápas ve Zbýšově začal dobře, Jiskra svou aktivitou domácí nutila k chybám. První šance přišla v 18. minutě, kdy po nahrávce Jandy, neprostřelil golmana Zeman. A tak se o první branku postaral parádní ranou z dálky Zdenda Louda, který poslal míč nekompromisně k tyči 0:1. Po-té se osmělili i domácí, ale jedinou vážnější šancí byla střela, kterou Z. Louda tečoval před Jírou mimo branku. Pojistka přišla pro jiskru v 45. minutě, to se po centru Jandy uvolnil před vápnem T. Louda a přes padajícího golmana zvýšil na 0:2.

Druhá polovina začala nejlépe, jak mohla. Jiskra šla do brejku a stylem jakým ho vyřešila jarní posila Zruče Kamil Petrů se jen, tak v okresním přeboru nevidí. Kamil se rozhlédl a poslal dlouhý oblouček z 30 metrů až za Kozelkova záda v brance Zbýšova 0:3! To poslalo domácí do kolen, ti už se zmohli jen na jednu vážnější šanci, kterou však vyřešil pohotově Jíra ve zručské brance.  V polovině zápasu začal úřadovat Cudlín, který zahodil několik zajímavých příležitostí. Tomáš se ale dočkal v 75. minutě, kdy z poza vápna poslal míč nekompromisně pod břevno 0:4!  V závěru se zápas jen dohrával a tak jiskra porazila Zbýšov jasným výsledkem 4:0.

Vyjádření trenéra Michala Váňi:

Musím hráče převážně pochválit, byli tam ale i výjimky, hlavně zbytečně pokažené finální nahrávky z brejků. Obrana pracovala solidně, v záloze dobře pracoval Vosyka, který na hřišti nechal vše, podporoval útok a dobře vypomáhal obraně. Útok také chválím, útočníci dali po brance, nemám tedy co vytknout.  Líbilo se mi nasazení a bojovnost týmu. Do zbýšova jsme přijeli s respektem, před začátkem utkání bychom byli rádi za bod. Proto jsem velmi spokojený jak to dopadlo. Ted už jen navázat na tento výsledek v domácím zápase s Malešovem