Suchdol B: Hebr - Procházka, Mikeš, Vavřina, Krejča, Suchánek, Škalda, Beneš, Strnad, Střihavka, Němec. Střídal Peroutka.

FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
Zruč - Při sobotním odpoledni dorazil do Zruče poslední celek tabulky. Všichni čekali jasnou záležitost, bohužel to čekali i samotní hráči.
Prvních dvacet minut držela Jiskra balón a byla lepší, ale to co se dělo dále, nemá s fotbalem nic společného. To už ale Jiskra vedla 1:0, když v 5. minutě, po sólu Fanty, brankář hostí vyrazil míč jen k volnému M. Váňovi a ten už si věděl rady.
Další minuty sice Jiskra měla větší procento držení míče, ale vázla přihrávka, hráčům se začal motat míč podnohama, a veškerá fotbalová krása z prvních dvaceti minut byla tu tam. Jiskra se za první půlku dostala do jediné vážné šance a to Havel těsně minul hostující branku.
Za to hosté hráli účelně, nikam se nehnali a drželi balón na svých kopačkách.
Suchdol vyrovnal po trestném kopu na hranici šestnácky. Svoboda si sice postavil zeď  z mnoha hráčů, ale nepochopitelně se postavil za ni, a tak hostojící hráč neměl problém zakončit přesně do volného prostoru 1:1!
Druhý poločas se bohužel nic nezměnilo, hosté účelně bránili a Jiskra si nebyla schopna nahrát do finální fáze, když už vyšla narážečka, tak další přihrávka šla do "země" nikoho.
Hosté přecházeli do pokutového uzemí domácích s rozhavou, silní hráči Suchdola si snadno dokázali podržet míč a tak kontrolovali ve druhé půlce hru. Jiskru opět mohlo těšit větší procento držení míče, ale to bylo ze strany Zručských vše.
Ale i tak se Jiskra dočkala v 75. minutě vedoucí branky, to střídající J. Havránek z nepřímého kopu napalil z dálky centr směr pokutové, hostojící brankář centr v náručí nezkrotil a tak Havel měl na brankové čáře úlohu jednoduchou 2:1!
Když už se ale zdálo, že tři body zůstanou doma, tak hosté udeřili. Po ojedinělé akci, kdy Jiskra kontrolovala hru, vyrovnal Suchdol bodlem z hranice šestnácky na konečných 2:2!
Doufejme , že se hra Jiskry ve Zbýšově zvedne. Protože ani druhý domácí zápas svým výkonem nepřesvědčila.

Vyjádření trenéra Jelínka k zápasu:

Utkání velice slabé úrovně, ani jedno mužstvo si nedokázalo vytvořit jedinou brankovou příležitost během utkání, přesto padlo po dvou brankách na každé straně po chybách jednotlivců. Našim hráčům chyběla větší rozvaha snad při všech fotbalových zvyklostech, nervozita se dala u našich hráčů krájet. A když se k tomu přidá u (více) hráčů malá fyzická kondice, tak nemůžeme přehrát ani věkově nejstarší mužstvo na okrese, kterým Suchdol podle mě je!!! Musel jsem také několikrát výrazně zvýšit na mužstvo hlas, ale výsledek zlepšené hry se nedostavil. Tuto sobotu odjíždíme k dalšímu utkání do Zbýšova a chceme předvést určitě jinou podívanou než pokažené poslední domácí utkání, a to se týká všech hráčů, kteří se v sobotu zápasu zúčastnili. Platí to také po zápase, kdy probíhá klasická večeře a v sobotu si ji dali snad tři hráči, ostatní se na to prostě vyprdli. Prezident vám tímto postojem vzkazuje, že je zazipován s nějakým jídlem, když to máte na háku. Jinak doufám, že se kluci dají do kupy a rychle zapomenou na sobotní utkaní a začneme předvádět lepší fotbal.