Branky: 5. vlastní, 15. a 25. Brahimi

Rozhodčí: Kučera – Poklop, Šanda. ŽK: 1/1. Diváci: 40

Sokol Paběnice: Černovský – Sochr, Blažek, Sedláček, Dobrý – M. Růžička, Vlach, Fuksa, Tichý, L. Votava – Zadina. Střídali: Blahník, Lebruška, Krupička, Brothánek. Trenér: Michal Blažek.

Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – M. Váňa, Viktora, Petrů, Zeman – Koudela, Brahimi. Střídal: Mojžíš. Trenér: Michal Váňa.
Brahimi ,,úřadoval“ v Paběnicích, o zisku třech bodů rozhodl první poločas, kdy hráči Jiskry vstřelili tři branky, Cudlín vychytal první nulu jarní sezóny,

Paběnice - První poločas byl v jasné režii Jiskry. Utkání rozhodla během dvaceti minut, kdy zručští kopaly dva rohy. První kopal Koudela na přední tyč, kde míč Jouza schválně pustil za sebe, balón se dostal k Brahimimu, který se z malého vápna nemýlil – 0:1! O několik minut později se situace opakovala, jen z druhé strany od rohového praporku centroval Viktora a domácí hráč pod tlakem si míč poslal hlavou do vlastní sítě – 0:2!. Okolo třicáté minuty přidal svůj druhý gól Brahimi a bylo o výsledku rozhodnuto – 0:3.

V druhé polovině se hrálo vyrovnanější utkání, domácí chtěli o kapku více než Zručští, ale neměli moc šancí k snížení či k dramatizování výsledku. Tu největší šanci měly Paběnice v osmdesáté páté minutě, kdy neproměnily penaltu. (domácí hráč netrefil branku).  Za zmínku ještě stojí šance Mojžíše, který se řítil sám na golmana z pravé strany, situaci chtěl řešit fotbalově, golmana přeloboval, ale bohužel netrefil bránu. Stále tedy čeká na svůj první gól za A-tým. “On už se však blíží“, okomentoval tento nezdar kapitán týmu Kamil Petrů.

Michal Váňa, trenér Jiskry: ,,Mistrovské utkání v Paběnicích jsme rozhodli během třiceti minut, dvakrát skóroval Brahimi a jeden gól si dali domácí vlastní. Ve druhé půli jsme chtěli nějakou branku přidat, šance byly, ale nestalo se. Samozřejmě z Paběnic jsou tři body vždy dobré, kluci to odmakali, dali do toho srdíčko, tak jak jsme si předsevzali před utkáním. Domácí mohli v závěru snížit, ale nedali penaltu. Tři body jsou cenné, já si jich hodně vážím, navíc když Sedlec i Zbraslavice body ztratily. To nás motivuje do dalších zápasů, protože jsme se tím dotáhli na špici tabulky OP.“