Uhl. Janovice B – Jiskra Zruč  3:4 (2:2)

Branky: 25. Černík, 41. a 58. M. Svoboda - 15. a 20. Petrů, 50. a 70. Havel

Rozhodčí: Procházka. Bez ČK

Sestavy: Uhlířské Janovice: Mejstřík - Stoupa, Černík, Blecha, Kalous - Lopour, Veliký, Wolf, Čížek - M. Svoboda, Kulhánek. Střídali: Novotný, Förster. Trenér Rastislav Masarovič

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Viktora, Jelínek - Havel, Petrů, Janda, Zeman - Váňa, Koudela. Střídal: Brabec. Hrající trenér Michal Váňa.
Při nedělním odpoledni zajížděl lídr tabulky do nedalekých Uhl. Janovic. Při pohledu na tabulku bylo jasné, že Jiskru nic lehkého nečeká, což ještě umocnil fakt, že si sebou nedokázala ani přivést pomezního sudího a tak na lajnách běhali domácí “pomezáci.“

Od začátku se hrál svižný zápas, který se musel přítomným divákům líbit. Jiskra se poměrně snadně dostala do vedení 2:0, to nejdříve Petrů využil chybu domácího brankáře, kterého obstřelil - 0:1! Druhou branku dal opět Petrů, tentokrát z brejku, to mu na penaltu naservíroval míč Váňa – 0:2! Vše však mohlo být jinak, kdyby dvě minuty po první brance Jiskry Černík proměnil pokutový kop, který Cudlín perfektním zákrokem zneškodnil. Černík si však na svou šanci počkal a nechytatelnou střelou z trestného kopu nedal tentokrát Cudlínovi žádnou šanci – 1:2! Vyrovnání přišlo těsně před koncem první půle, z pokutového kopu se nemýlil Svoboda - 2:2!

Ve druhém poločase strhnul vedení na stranu Jiskry M. Havel, po centru Koudely se trefil hlavou - 2:3! Po pár minutách, ale vyrovnal z brejku opět Svoboda a začínalo se od začátku – 3:3! Oba týmy chtěli vyhrát a to se nakonec podařilo Jiskře, kdy po brejku do otevřené janovické obrany doklepával do prázdné opět M. Havel.

Závěr zápasu si už Jiskra ohlídala a do žádné vážnější šance soupeře nepustila a po 90. odehraných minutách, tak mohla propuknout radost hostujících hráčů naplno.