Branky: J. Havránek - Vlastní, 2x Janoušek
Sestavy: Zruč: Jíra-M.Havránek,Jouza,J.Havránek,Jelínek-M.Váňa,Koudela,Louda,Hájek-Cudlín,Brož Střídal: Smutný
Malín.: Střemcha - Husa, Čunderlík, P.Kraus, Hylský - Macháček, L.Kraus, Štoček, Janoušek - Vrba, Melša Střídal: Břinčil,Poklop

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY NALEZNETE  ZDE
V šestnáctém kole dorazil do Zruče houževnatý soupeř z Malína, který díky výhře v minulém kole vystřídal Jiskru na druhé příčce. Ve vzájemném zápase tak měla Jiskra možnost se opět vrátit před svého soupeře.

Utkání podle toho začalo. Jiskra aktivnější, držela balón a připravovala si šance. V té první se ocitl Brož, ale mířil jen vedle. Hosté hrozili hlavně z protiútoků. Po dvaceti minutách zahrozili poprvé, tvrdá rána letěla těsně vedle šibenice. Ve velké šanci se v zápětí ocitl Koudela, ale ranou z poza vápna orazítkoval jen spojnici malínské branky. Jiskra si připsala další střelecký pokus, ale Cudlínova rána byla nepřesná. Poté i hosté zabrali a Jíra ve Zručské brance musel vytáhnout důležitý zákrok. V závěru první půle hosté zlobili čím dál více, ale k vážnější šanci to už nevedlo. Za to jiskra dala opět břevno, které nastřelil osamocený Michal Váňa na malém vápně. V poslední šanci se ocitl Koudela, ale mířil mimo tři tyče.

Druhý poločas se dlouho nic nedělo. Až přišla situace, kdy hosté vraceli z poloviny hřiště zakopnutý míč Jiskry, kvůli zranění malínského hráče, na zručnou branku, Jíra však míč podcenil a od kolena se míč odrazil do branky. “Byla to moje chyba, beru to na sebe“ zpytoval svědomí po zápase Michal Jíra.
Tato branka domácí srazila na kolena, a v zápětí přišel druhý trest, tentokrát byl Jíra bez šance, když Malínští vymíchali domácí obranu a Janoušek už dával do prázdné branky. Tuto situaci v zápětí neunesl domácí M. Havránek a za svůj faul vyfasoval červenou kartu a Jiskra šla do deseti. A aby toho nebylo málo, tak přišla další střela Janouška, kterou tečoval chumel těl ve vápně do protipohybu nešťastného Jíry 0:3! Po této brance Jiskra rezignovala na obranu a hosté chodili na samotného Jíru!
První samostatný nájezd ještě hosté neproměnili, když mířili do tyče, druhý nájezd už Jíra ve zručské brance nezachránil a fauloval. Penaltu však hosté neproměnili, když nastřelili dvě tyče, od kterých se míč odrazil ven z branky.
Po těchto neproměněných šancích, už Malín utkání jen dohrával a Jiskra i v deseti se snažila vstřelit, alespoň čestný úspěch.  Nejdříve to zkoušel Cudlín, ale mířil jen do brankáře, následně po rohu, pálil Koudela nad. V další velké šanci se ocitl střídající Smutný, ale opět našel jen brankářovu náruč. Když už se schylovalo ke konci, tak J. Havránek napálil nepřímý kop na branku, kde si Malínští srazili tečí míč do sítě 1:3!