Branky: 3. J. Špitálník, 20. Klečák,55. Klečák -  36. Brož, 64. J. Havránek
Sestavy: Malešov: Táborský - Zajíc, R. Barenčík, Jan Rak, Železný, Vlček, R. Špitálník, J. Rejthárek, Klečák, J. Špitálník, Žídek. Střídal Vokoun
Zruč n. S.: Jíra - Staněk, J.Havránek, Hájek, Jouza - Brož, Tvrdík, Matouš, Z.Louda - Koudela, Cudlín. Střídali T. Louda, Sahula.

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY NALEZNETE  ZDE

V sobotu odpoledne dorazila Jiskra k trápícímu se Malešovu. Jiskře chyběl vykartovaný Michal Havránek a také Lukáš Jelínek, návrat však hlásil Honza Matouš.

Utkání začalo náporem domácích a už ve třetí minutě se prosadil Jirka Špitálník, když obstřelil při brejku Michala Jíru. Po brance byli aktivnější stále domácí. Jiskra se k ničemu nedostávala. Chyby ve středu hřiště Jiskře sráželi možnosti, alespoň ohrozit branku Malešova. A tak přišla druhá branka, po pěkném pasu přidal po dalším brejku branku Klečák 2:0! A domácí bušili do zručské obrany i nadále. Ve velké šanci se ocitl Radek Špitálník, ale obranu nepropálil. V závěru utkání se Jiskra trochu osmělila, po sérii rohových kopů, ale nic nevytěžila, až po brejku Brože kterého vysunul Koudela snížila na 2:1! Do konce druhé půle už se hlavně bojovalo jen ve středu hřiště a tak první polovinu vyhráli domácí 2:1.

Druhý poločas začala lépe Jiskra, která držela míč a vytvářela si příležitosti. Tu větší si připsal Brož, který pálil levou nad branku domácích. Naděje Jiskry na vyrovnání však spálila dvojce Špitálník – Klečák, kteří zařídili třetí branku Malešova v zápase 3:1! Jiskra naštěstí stačila zareagovat brzy a po deseti minutách se prosadil nejlepší zručský střelec jara stoper Pepa Havránek 3:2! Hosté tak vycítili šanci a tak se tlačili na domácí, byly z toho však jen nepřesné střely střídajícího Tomáše Loudy a Matouše.

I domácí měli zajímavé situace nejdříve pálil R. Špitálník, Jíra vyboxoval a následně nebezpečně pálil Rejtárek a Michal musel čarovat. Náš brankář vyhrál i napotřetí, kdy zachránil nebezpečnou situaci po akci J. Špitálníka. Ale to bylo od domácích vše, asi od 70. minuty se domácí jen bránili a nakopávali balony na hostující polovinu. Bohužel jiskra už se do šance nedostala hlavně díky panu Linhartovi, který uzamknul vápno domácích a Jiskru už tam nepustil. Například, domácí chybovali v obraně, dlouhý míč propadl k Matoušovi, který sám na vápně mohl střílet, ale pan Linhart v překvapení všech zapískal řeči. Při další situaci Jiskra kopala zajímavý trestný kop, však při jeho rozehrání, pan Linhart odpískal útočný faul! Takže snaha se našim hráčům nedala upřít, bohužel zasáhla vyšší moc, kterou by ani vůle našich hráčů neporazila!!!