Branky: 17. Cudlín, 38. T. Louda, 50. Cudlín, 80. K.Petrů - 85. Auersvald
Sestavy: Zruč: Jíra - Z. Louda, Koudela, Jouza, L.Jelínek - Janda, Petrů, Vosyka, M.Váňa - Cudlín, T. Louda Střídal: Brož, J.Váňa, Viktora
Žleby:Auersvald, Čapek, Železný, Vejvalka, Kordík, Marousek, Kulka, Adámek, Vondra, Sádovský, Hronek.Střídal: Němec

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE A ZDE

Žleby v sobotu odpoledne začaly na Jiskře aktivně, zajímavými průniky ohrožovaly zručnou obranu. Ale ta pracovala dobře a nenechala hosty zakončit. Od patnácté minuty převzala aktivitu Jiskra, to vypálil z trestného kopu Koudela, jeho ránu však golman hostí vyrazil na roh. O dvě minuty později střílel Petrů, střela byla zblokovaná a tak Jiskra kopala další roh, z kterého ale nic nevytěžila. Vedoucí branka přišla až z nenápadné střely Cudlína, který tak otevřel skóre 1:0. Jiskra byla na koni a přicházely i další příležitosti. Zajímavou střelu vyslal M. Váňa, ale ta se nevešla mezi tři tyče, zanedlouho to zkoušel Cudlín, jeho rána šla jen do náruče golmana Auersvalda. Připomněli se i hosté, jedovatá rána z trestného kopu proletěla těsně kolem tyče zručské branky. V další zručské šanci se ocitl L. Jelínek, ale golman ho vychytal. V 38. Minutě přišel konečně tížený gol, Jouzovu ránu efektně vyrazil Auersvald na břevno s dorážkou nezaváhal Louda a upravil na 2:0.

Druhá polovina začala velkou šancí Kamila Petrů, který nechal vyniknou Auersvalda. V 50. minutě přišla vítězná branka, Cudlín si pohrál ve vápně s obránci a nekompromisně uklidnil Jiskru třetí brankou.  Po této brance už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, střídající Brož měl během několika minut na kopačce hattrick, při své největší opět nechal vyniknout Auersvalda, který jeho střelu vyrazil na roh. Z následného rohu hlavičkoval Cudlín nad branku. Další šanci Brožovi připravoval Janda s Váňou, ale ten neměl svůj den. Z mnoha šancí se ujala až ta v 80. minutě, kdy Viktora vystřelil Auersvald vyrazil jen před sebe, dobíhající Petrů už neměl problém dát čtvrtou branku do opuštěné branky. Ve velké šanci se ocitl Jouza s Jelínkem, ale vzájemně se o ni připravili, když se nedohodli v hlavičkovém souboji. Hosté se dočkali až v závěru, kdy spornou penaltu proměnil nejlepší muž hostů golman Auersvald 4:1. Poslední velkou šanci Zručských si připsal v nastaveném čase Petrů, kdy po ulici od Jandy, přestřelil Žlebskou branku.

A tak jsi Jiskra připsala důležité tři body po zpackaném zápase v Sedleci.

Hodnocení trenéra Michala Váňi:

“Domácí povinné tři body, i když mohlo, padnou i více branek, tak jsem se čtyřmi pokojený. V některých chvílích mi přišla rozehrávka zmatená, přesto branky jsme dali po dobrých akcích, převládá tedy spokojenost. Teď už jen vyhrát v Janovicích a potvrdit tři body z domácího zápasu.“