Branky: 19. Cudlín, 45+1 Cudlín, 55. Koudela, 87. Koudela, 90. Cudlín
Sestavy: Zruč: Jíra – Hájek, O. Jouza, J. Havránek, L. Jelínek – Brož, Sahula, Matouš, M. Váňa – Cudlín, Koudela. Střídali: T. Louda, Viktora, Z. Louda. Trenér Petr Jouza
Kaňk.:  M. Novotný – Sýs, Výborný, J. Procházka, Pavlík – Čížek, J. Horký, Růžička, Mandík – R. Matz, Klatka. Střídali: Mašín, Reis, Ďoubal. Trenér Michal Velebný.

FOTKY NALEZNETE  ZDE a ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
Při sobotním odpoledni Jiskra přivítala na domácím hřišti Sokol Kaňk. Jiskra stále bez potrestaného Michala Havránka, potřebovala nutně vyhrát, aby se sešup tabulkou trochu zpomalil a taky pro sebevědomí hráčů, kteří na vítězství čekali od šestnáctého října minulého roku.

Ale lépe začali hosté, kteří se zajímavou kombinací dostali až před Jíru, který musel tak vytáhnou dobrý zákrok. Po této šanci hostů už jen Jiskra začala počítat šance. V prvním náznaku neuspěl M. Váňa, který svůj průnik řešil nahrávkou, kterou hosté zablokovali. Ve velké šanci se ocitl Cudlín, který po centru J. Havránka nasměroval míč do brankářovy náruče. V další šanci se ocitl Váňa, ale po závaru ve vápně pálil vysoko nad.  V devatenácté minutě se Jiskra konečně zaradovala, Koudela vysunul Cudlína, který tentokrát tváří tvář Novotnému nezaváhal a posunul míč do branky 1:0! Cudlín byl při chuti i nadále, prezentoval se ránou z dálky, kterou Novotný vytáhl na spojnici tyče a břevna. Ve třicáté minutě zahrával trestný kop Matouš, jeho kroucenou střelu však bravurně Novotný v Kaňkovské brance vytáhl na roh. Po následném rohu to opět ve vápně kaňku hořelo, ale míč nikdo nezasáhl, a tak skončil za autovou čárou. A jiskra tlačila nadále, z poza vápna to zkoušel Jouza, ale střela mířila vedle. V závěru se k šancím dostal i Kaňk. Nejdříve pálil nad a po další akci hlavou vedle. Když už hosté čekali poločas, Jiskra udeřila podruhé, to Koudela potáhl po lajně míč, jeho první centr obrana odvrátila, však druhý pokus směřoval na zadní tyč, golman Novotný na balón nedosáhl a Cudlín už měl snadnou práci 2:0! Po rozehrání rozhodčí Kučera poločas ukončil ke spokojenosti domácích.

Druhý poločas začal pro jiskru dobře, v padesáté páté minutě vymyslel Matouš lob za obranu pro Koudelu, který přehodil golmana a zvýšil na 3:0! Po této brance se nechala Jiskra ukolébat výsledkem a na dlouhý čas nechala Kaňk hrál, který si vytvářel i zajímavé situace a kopal mnoho nepřímých kopů. Za zmínku stojí dvě šance, při první propadnutý balón vápnem zakončoval hostující hráč těsně vedle tyče a při druhé se snažil hostující Ďoubal překvapit z úhlu Jíru, ten však střelu vyrazil na roh. Jiskra až v závěru zvýšila výsledek. M. Váňa vysunul střídajícího T. Loudu, před kterým zasáhl brankář Novotný, míč však jen vyrazil k dobíhajícímu Koudelovi a ten už neměl problém zakončit do prázdné branky. Pátá branka padla v devadesáté minutě, Koudela poslal do brejku Cudlína, který zakončil odpoledne svou třetí brankou v zápase 5:0!

Vyjádření trenéra Kaňku (zdroj: kankfotbal.com)
„Zápas jsme nezvládli po stránce disciplíny, nelíbilo se mi nasazení hráčů. Prohráli jsme proto, že jsme byli nedůrazní v osobních soubojích. Upozornil jsem na Cudlína a ten nám dal tři góly. Nemůže se stát, abychom dostali branku pět vteřin před poločasem.“