B: 8. J. Matouš z pen., 50. Koudela - 11. Šťastný , 28. Kraus, 35. Šťastný z pen.
 Sestava:Zruč: Svoboda - J. Váňa (45. Svatoš), F. Janata, J. Havránek, M. havránek - V. Tvrdík, J. Matouš, M. Brož, Z. Louda - J. Kohout, J. Koudela

Malín:Lhoták - Novotný, J.Šťastný, Husa, Navrátil - Vala, Kraus, Štoček, Zelený - M. Šťastný, Melša
Aktuální tabulku najdete ZDE

Jiskra na bod nedosáhla:

V zápase, o kterém by se dalo říci, že v něm už o nic nejde, přivítala domácí Jiskra soupeře z Malína.
Rozhodčí Kučera asi někam spěchal a zahájil utkání o tři minuty dříve.

Hned od počátečního hvizdu se hosté nastěhovali na soupeřovu polovinu a už ve 2.minutě prověřil naší gólmanskou dvojku, Standu Svobodu ,hostující hráč Štoček. Minutu na to pálil z nebezpečné vzdálenosti těsně vedle Michal Šťastný. Přísloví nedáš,dostaneš se do puntíku potvrdilo o minutu později. S chutí hrající Marek Brož vybojoval ztracený míč, posadil na zadek hostujícího obránce a jeho centr se na kluzkém trávníku odrazil do ruky hostujícího obránce a rozhodčí pískl penaltu. Pro míč si až za garáž doběhl Honza Matouš a ačkoliv nebyl určený jako exekutor penalty, asi pod vidinou sázky, nikoho k míči nepustil a chladnokrevně k tyči proměnil. V 8.minutě jsme tedy vedli 1:0.
Hosty gól nijak nezaskočil a nadále aktivní hrou přehrávali domácí hráče, kteří často museli zastavovat hostující hráče jen za cenu faulů a zaslouženě se po krátké době dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu skóroval v 11.minutě Šťastný 1:1!
V 18.minutě po chybě domácího gólmana asi M. Havránek fauloval hostujícího hráče, ale rozhodčí Kučera naštěstí pro Jiskru penaltu nepískl.
V 21.minutě se po chybě hostující obrany dostal do velké šance náš dlouhodobě nejlepší kanonýr Koudela, ale z 15m netrefil prázdnou branku.
V 28.minutě hosté nastřelili tyč, ale za minutu na to se už hráči Malína dočkali a Kraus zvýšil z pohledu Jiskry na 1:2.
Hráči Malína nepolevovali v aktivitě a ve 35.minutě se znovu dočkali. Velice slabému J. Váňovi se po vhazování hostů odrazil míč od stehna do ruky a rozhodčí správně ukázal na značku pokutového kopu, ze kterého se nemýlil Michal Šťastný 1:3.

Do konce poločasu si už žádný tým nevytvořil tutovou šanci a do kabin odcházeli hosté se zaslouženým dvou brankovým vedením.
Do druhého poločasu nastoupil do obrany místo J. Váni ing. Svatoš a hned to bylo na hře Jiskry znát.
V 50.minutě našel ideálně Matouš Koudelu, který se tentokrát nemýlil a snížil na 2:3.
I nadále se hrál poměrně kvalitní zápas, Jiskra byla v druhém poločase o trošičku lepší,ale na vyrovnání to nestačilo a hosté asi zaslouženě vyhráli. Za zmínku stojí ještě nastřelená tyč hostujícím hráčem v 73. minutě a v 78.minutě neodmávaný aut hostujícím pomezním, který si od svých spoluhráčů vyslechl velmi nelichotivé slova, které rozhodčí odměnil žlutou kartou.
Zápas velice kvalitně odřídil rozhodčí Kučera.
Hodnocení trenéra Jiskry P. Jelínka: "Malín vyhrál zaslouženě,v prvním poločase byl výrazně lepší,myslím si,že v současné době hraje v OP nejlépe. Naši hráči hráli v 1.poločase ustrašeně, musel jsem vystřídat slabého J. Váňu,kterému se nedařilo. Ve 2.poločase už to bylo z naší strany lepší, hráli jsme to, na co v této době máme a soupeř vyhrál zaslouženě. Rozhodčí pískal velmi dobře a byl k našemu mužstvu tolerantní. Jinak byl k vidění kvalitní zápas plný nasazení, i když v něm už asi o moc nešlo a hráči z obou týmů si ho hezky užili".