Jiskra Zruč - Kaňk     5:3  (2:1)

Branky: 12. Jouza, 20. Jouza, 50. Cudlín, 81. K. Petrů, 86. T. Louda - 29. J.Horký, 72. J. Horký, 90. Křivohlavý
Rozhodčí: p. Fencl
ŽK: 3/2
Sestavy: Zruč:Jíra - Z.Louda, Koudela, Jouza, L.Jelínek - M.Váňa, Vosyka, Janda, Petrů - Brož, Cudlín. střídali: Zeman, T.Louda, Smutný
Kaňk: Pospíšil, Pavlík, Koten, M.Horký, J.Horký, Mandík, Čížek, Nedvěd, Klatka, Výborný, Matz. střídali: Hrčkulák, Křivohlavý, Wagner

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

V letním počasí Jiskra začala dobře, v páté minutě propadl rohový kop až k Jouzovi, který už neměl problém zakončit do prázdné branky 1:0. Po první rychlé brance se hrálo vyrovnané utkání bez vážnějších akcí, z toho vyčníval Brož, který velkou šanci nevyužil a nechal vyniknout hostujícího brankáře. Z následného rohu se Jiskra radovala podruhé, to opět Jouza na zadní tyči upravil na 2:0. Poté se připomněli poprvé hosté, jejich ránu musel Jíra vyrážet na roh. Hosté mohli brzy snížit, ale jejich střelu vykopával na brankové čáře Koudela. Z protiútoku pálil pěkně, ale nad, Janda. Další velká šance hostů, Jíra jejich ránu vyrazil a zručští obránci odkopli na roh. Z rohu už se sympaticky hrající hosté dočkali snížení. Horký si našel ideální místo mezi pěticí zručských beků a překonal hlavou Jíru 2:1. V závěru poločasu spálil velkou šanci Brož a tak se šlo do kabin za stavu 2:1.

Do druhého poločasu Jiskra vlétla a hned si pojistila výsledek. To golman Pospíšil neudržel zručnou ránu a Cudlín už neměl problém zakončit na 3:1. V další velké šanci byl opět Cudlín, ale zblízka napálil jen Pospíšila v kaňkovské brance, který vyrazil na roh. Po rohu se mohl radovat z hattricku Jouza, ale hlavou mířil těsně vedle. Od této chvíle byli aktivnější hosté, kteří si vytvářeli zajímavé střelecké situace. Tu největší musel lapit parádním zákrokem Jíra. Z ojedinělého zručského brejku zahrozil Cudlín, ale jeho rána šla nad branku. Hosté za svou aktivitu byli odměněni snižující brankou v 65. minutě, 3:2. Jiskra si koledovala o vyrovnání, Kaňk se nevzdával a stále hrozil, ale do větší šance už se nedostával. V 75. minutě šel sám na Pospíšila Tomáš Louda, ale svou obrovskou šanci zahodil. O pět minut později už se jiskra radovala, stoper Koudela už se nemohl dívat na nemohoucnost svých spoluhráčů, vydal se k vápnu, kde načechral centr na volného Kamila Petrů, který hlavou překonal bezmocného Pospíšila. Další zručská branka padla za 3 minuty po pěkném prostrčení Jandy na T. Loudu, který už tváří tvář před golmanem hostí nezaváhal a upravil na 5:2. Utkání už se dohrávalo, ale i přesto se aktivní hosté dočkali po pěkné akci snížení na 5:3 a potěšili tak své fanoušky, kteří zavítali na zručské tribuny v hojném počtu.

Jiskra si tak připsala povinné tři body za divoké vítězství 5:3.