Jiskra Zruč – Viktoria Sedlec 6:1 (2:1)

Branky: 20. Zeman, 30. Petrů, 64. a 66. Koudela, 75. M. Váňa, 85. Viktora - 7. Pospíšil (pk)

Rozhodčí: Čejka (HB) bez ČK  Diváci: 120

Sestavy: Jiskra Zruč: Jíra – Z. Louda, Jouza, Viktora, Hájek – M. Váňa, Janda, Petrů, Zeman – Koudela, Smutný. Střídali: Brabec, J. Váňa, Mojžíš, T. Louda

Vi. Sedlec: Z. Tvrdý – M. Poul, Reichert, Vavřina, Ďoubal - Bláha, Ivičič, Mrštík, Hvězda - Volenec, Pospíšil
V 6. minutě se hosté ujali vedení brankou z pokutového kopu za faul Viktory, skóroval Pospíšil – 0:1. Ve 13. minutě mohl vyrovnat Zeman po příhře Petrů, bez konečného efektu. V 18. minutě se již Zeman trefil, vyrovnal stav utkání po přihrávce Koudely – 1:1. Ve 22. minutě se dostali domácí do vedení, když po úniku a zpětné přihrávce Koudely trefil Petrů ,,šibenici“ Tvrdého branky – 2:1. Hosté hráli od 25. minuty o deseti bez zraněného Pospíšila, neměli nikoho na střídání.

V 63. minutě zvýšil náskok domácího celku Koudela po přehození brankáře Tvrdého – 3:1. O tři minuty později se situace opakovala, stejný kanonýr skóroval podruhé – 4:1. V 82. minutě se prosadil vystřídavší Jaroslav Váňa, podél brankáře zavěsil popáté – 5:1. V 87. minutě zahrával Koudela rohový kop, našel na zadní tyči Jouzu, který nezištně přihrál před branku volnému Viktorovi – 6:1.