Suchdol: Hebr – Volný, Mikeš, Suchánek, Krejča – Vanta, Škalda, Vavřina, Strnad – Němec, Bureš. Střídal Jakubů. Trenér Komas
Zruč: Svoboda - L.  Jelínek, Janata, Musil, J. Havránek, M. Havránek ( Zachariáš ), M. Váňa ( Frajt ), Tvrdík, Matouš ( Fanta ), Kohout, Koudela Trenér P. Jelínek

Video - Branka na 2:3, rozhodující úder Jiskry ZDE

Suchdol - Při krásném sobotním odpoledni vyrazila Jiskra do dalekého Suchdola.
Trenérovi se hlásilo na stadiónu ve Zruči 15 hráčů. Návrat hlásil zraněný Michal Váňa, který minulý týden nastoupil za rezervu Zruče. Hlásil se i Tomáš Frajt a Martin Havel, kteří byli limitování lehčím zraněním.
Chyběl jen Jarda Váňa a Marek Brož.
Před zápasem v kabině si vzal trenér Jelínek slovo, připomenul hráčům minulý zápas v Suchdole (Jiskra prohrála 4:0, pozn. redakce) a zdůraznil, že tak se hrát nedá.
Upozornil i na chyby, které se vyskytly v zápase s Chotusicemi.

Hráči si slova trenéra vzali k srdci a první poločas začali famózně.
Za prvních 30 minut nepustili Suchdol k ničemu a sami dvakrát zakončili přesně.
První branka střelce Koudely padla po zmatcích suchdolské obrany. Míč prolétl vápnem a na zadní tyči číhal střelec Koudela, který s přehledem zakončil 0:1.
To běžela snad pátá minuta.
Jiskra stále držela balón, dobře kombinovala, žádné zběsilé nákopy!
Druhá branka padla zanedlouho - centr z pravé strany do vápna, opět míč prošel až k zadní tyči, kde zaspal domácí brankář Hebr a Koudela se opět nemýlil 0:2!
Jiskra byla v euforii, odvíjela se podle toho i hra. Zruč zlehka kombinovala a Suchdol často chyboval. I domácí fandové přiznali, že jejich domácí tým byl v prvním poločase zralý na bůra.
Jiskra již své další náznaky neproměnila, a tak se hra začala vyrovnávat.
Jiskra však první poločas kontrolovala, a proto poločasový stav byl 2:0 pro Jiskru.

Druhý poločas nastoupila Jiskra s tím, brzy neinkasovat a utkání v pohodě dohrát.
Jenže domácí měli asi v kabině bouřku a druhý poločas začali tak jako Jiskra první.
Suchdol se tlačil dopředu a brzy po brejku Bureš snížil na 1:2!
To bylo přesně to, co trenér Jelínek nechtěl. Suchdol se tlačil dopředu, Jiskra znervózněla a začala chybovat. Brzy však přišlo vyrovnání, z trestného kopu na hranici šestnáctky nachytal Svobodu ve zručské brance Vavřina, 2:2!!!
Vypadalo to, že Jiskra je v rozkladu, Suchdol tlačil, Jiskra se bránila.
Jenže postupem času se začala hra opět vyrovnávat. Jakoby Suchdolským docházely síly, když se hnali za vyrovnáním. Jiskra hlavně hrozila z brejků, které v některých situacích zastavoval domácí pomezní. Ale i přesto byly v šancích Tvrdík, Koudela a střídající Fanta. Domácí brankář si však s pokusy zručských hráčů poradil. A Koudelův chytrý lob skončil těsně vedle.
Až přišla 75. minuta, kdy po brejku opět zaúřadoval střelec Koudela, který obstřelil chytře brankáře a poslal Jiskru do vedení 2:3!
Suchdol již nenašel odpověď, tlačil se dopředu, ale dlouhé balóny sbíral dobře hrající Musil a Janata. Série rohových kopů ani branku Svobody neohrozily. Od vedoucí branky Jiskry domácí vystřelili na zručskou branku jen jednou a to ještě vedle.
Jiskra dobře bránila, vstřelila tři branky, a tak si do Zruče odváží plný bodový zisk třech bodů!