Branky : Rejthárek (z pen.) - Kohout, Brož
Sestavy: Malešov: J. Dastych - Železný, Barenčík, Lipský, Novák, Nekola - Rejthárek, Papoušek, Žídek - Klečák, J. Špitálník. Střídali: Bukovič, Kalfiřt
Jiskra Zruč: Jíra - Z. Louda, Janata, Jouza, T. Louda - Brož, Janda, Tvrdík, Váňa - Kohout, Koudela. Střídali: Zeman, Hájek.

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Ve 2. kole okresního přeboru zajížděla slavná Jiskra do malebného sportovního areálu v Malešově. Škoda, že se zápas hrál za malého zájmu fanoušků, kteří asi dali přednost kvalifikačnímu zápasu naší reprezentace ve Skotsku, protože se bylo opravdu na co koukat. Hrál se rychlý kombinační fotbal se spoustou šancí a zajímavých okamžiků na obou stranách.

Domácí hráči si hned z kraje utkání vytvářeli čisté gólové šance, ale štěstí na kopačkách neměli. Hostující hráči využili hned svoji první šanci, když po skvělé nahrávce Honzy Kohouta skóroval ve 26.minutě  Marek Brož. Druhou branku měl Marek na kopačkách za pár minut, když se po nedorozumění domácího gólmana s obráncem dostal k míči, ale bohužel zbrkle vystřelil levačkou a zcela opuštěnou domácí branku minul o deset metrů. Domácí hráči najednou nevěděli, co mají hrát, s nakopávanými míči si hostující obrana v čele s Frantou Janatou hravě poradila a do útoku se čím dál častěji začala tlačit Jiskra. Ve 35. minutě parádně trefil míč levou nohou Honza Kohout a hráči Jiskry se z výstavního gólu spolu s pěti fanoušky radovali podruhé. Jiskra i nadále překypovala chutí vstřelit další branky, ale proti byl domácí pomezní rozhodčí, který dvakrát přerušil naše velké šance pro domnělý ofsajd.

Do 2. poločasu vlétli domácí hráči s touhou zvrátit nepříznivý stav ale, obrana Jiskry s gólmanem Jírou pracovala spolehlivě a neumožňovala domácím hráčům si vytvářet gólové šance, jako tomu bylo na začátku utkání. Nervózní domácí hráči v čele s Honzou Lipským se snažili vytvářet tlak na solidně pískajícího sudího Procházku, ten naštěstí tlaku nepodlehnul a odřídil zápas až do konce plně pod svou kontrolou. Za zmínku už stojí pouze to že, domácí v 82. minutě snížili z pokutového kopu na konečných 1:2. Úspěšným exekutorem penalty byl Rejthárek. Závěrečný tlak domácích Jiskra už bez úhony přestála a pár minut na to se z kabiny po dlouhé době zase linula ta nejkrásnější fotbalová píseň.