Jiskra Zruč - Graffin Vlašim "B"   1:2 ( 0:0 )

Sestava Jiskra Zruč: Svoboda - J. Havránek, Jouza, Janata, L. Jelínek - M. Váňa, M. Havránek (80. Kozel), Havel (60. J. Váňa), Janda - Brož (60. Hájek), Cudlín
Vlašim B:
Filip - Přitasil, Braný, Zeman, Vondrák (46. Marušák) - Jaroš, Ngo, Kuchler, Jeništa (46. Hanuš) - Skalický, Turek (46. Peroutka)

FOTKY ZE ZÁPASU ZDE DALŠÍ FOTKY Z DENÍKU KH ZDE
VIDEA NALEZNETE ZDE
Ve 3. min. domácí kanonýr Cudlín vyzkoušel pozornost gólmana Filipa, ovšem jinak se diváci žádného většího vzruchu ani před jednou bránou dlouho nedočkali. Mokrý terén přispěl k řadě nepřesnostem, hosté poprvé ohrozili branku Jiskry v 17. min., kdy Jarošův trestný kop bez větších potíží vyrazil gólman Svoboda. Po pokusech Brože a Havla šel ve 27. min. Skalický do vzdušného souboje s domácím brankářem, ale ještě neuspěl. V závěru se na dostřel dostali pořádně i hosté, ale Jaroš ani Vondrák neuspěli.

Druhý poločas začal chybou brankáře Jiskry, po jehož nejistém zákroku při centru zleva se míč od Hanuše odrazil do sítě - 0:1. Aby toho nebylo pro domácí málo, po rohu Jiskry v 53. min. unikl Houdek, Brož při obranném zákroku zahrál nešťastně rukou a Peroutka z pokutového kopu upravil na 0:2. Zpět do hry domácí dostal Cudlín, který v 66. min. proměnil penaltu za faul Kuchlera na J. Havránka - 1:2. Vyrovnání měl na kopačce Jouza, jenže po Jelínkově pasu z trestného kopu v pokutovém území Vlašimi netrefil bránu.

Domácí mužstvo ve středečním pohárovém utkání vedl asistent trenéra Luboš Keltner. "Soupeř přijel s mladými kluky, což nám poměrně vyhovovalo. V prvním poločase jsme hosty fyzicky přehráli a vytvořili si tři vyložené šance," začal hodnotit zápas a pokračoval: "Druhý poločas byl horší. Dopustili jsme se dvou fatálních chyb - jedné brankář a jedné obrana. Ke konci jsme měli smůlu, protože Jouza zazdil jasný gól." Zručským ve druhé půli dělaly starosti hlavně brejky soupeře. "Hosté byli rychlejší, za Vlašim hráli mladí dravci a bylo to znát," souhlasil Luboš Keltner.

Do Zruče nad Sázavou k pohárovému zápasu dorazil dorost FC Graffin Vlašim. "Že pojedeme do Zruče jsme se dověděli až včera," upozornil vlašimský trenér Lukáš Matoušek a dodal: "V drtivé většině jsem proto nechal hrát kluky, co většinou nenastupují v základní sestavě. S dnešním utkáním jsme nepočítali, včera jsme normálně naplno trénovali. Jsem rád, že se nikdo nezranil i za výsledek."

ZDROJ: SVOBODA.INFO