Jiskra Zruč  – Sokol Paběnice   7:1  (2:0)

Branky: T. Louda 2, Zeman, Koudela, Janda, Petrů, L. Jelínek – V. Vondra

Rozhodčí: Jaroslav Muzikář.  Diváci: 70

Sestavy: Zruč n. Sáz. A: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek - Viktora, Janda, Petrů, Zeman - Koudela, T. Louda. Střídali: Mojžíš, J. Váňa, Brabec. Trenér: Michal Váňa.

Paběnice: Černovský - Sedláček, Blažek, Zeman, Sochr - Petrásek, Lebruška, J. Růžička, Zikmunda, Veselý – V. Vondra. Střídal: Novák. Trenér: Michal Blažek.
VYJÁDŘENÍ KAPITÁNA KAMILA PETRŮ:
Od začátku utkání bylo pouze otázkou času, kdy půjdeme do vedení. To se nám naštěstí do poločasu povedlo, kdy jsme vstřelili dvě branky.  Druhá půle začala nejlépe jak mohla  v 55. minutě jsme navýšili na 3:0 a to zlomilo odpor Paběnic.

Celý zápas jsme, byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli.  Mám radost z gólu Patrika Jandy, který se trefil asi po roce :)

Příští dvě utkání hrajeme na hřištích soupeřů, tak věřím, že s námi fanoušci vyjedou, protože jejich podporu budeme hodně potřebovat.