Jiskra Zruč: Svoboda - J. Havránek, Pechanec, Hájek, Jelínek -  J. Váňa, Brož, Jouza, Havel - Koudela, Cudlín
Kaňk: Vokoun - Růžička, Tvrdík , Vlach, Zahajský, Dvořáka, Procházka, Klatka, Ďoubal, Komárek, Reis Střídal: Matz

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
Od začátku utkání byli oba soupeři vyrovnaní, na těžkém terénu tréninkového hřiště se o kombinační hře nedalo moc mluvit. A tak obě mužstva spíš využívala křídelní prostory, kde jim lepší terén vypomáhal se rychleji dostat na polovinu soupeře. Brzy se měnil i stav na obouch stranách, a tak stav 1:1 dal inpuls k útočné hře obou celku. A ikdyž v polovině první půle hráli spíše hosté z Kaňku, tak Jiskra dávala branky. Když Cudlín, využil svůj brejk a poslal míč k tyči. A tak poločas skončil vedením Jiskry 2:1!
Druhý poločas už nebyl ani tak o fotbale, když se spíše diskutovalo či strkalo mezi hráči. Však ještě předtím, se radoval z branky domácí Havel, kdy z 20 metru poslal míč krásně do šibenice 3:1! Kaňk , ale brzy odpověděl z trestného kopu snížil na 3:2! Poté už došlo na zmiňované dohadování či řešení osobních komlexů. A tak hra upadla, a spíše se bojovalo ve středu hřiště. Kaňk s závěrem utkání odpadl, a tak se do zajímavých šancí dostávala hlavně Jiskra. V šancích byl Jarda Váňa, Brož a Koudela. Právě Koudela byl po jedné z akcí ve vápně faulován a pískala se penalta, kterou z přehledem Cudlín proměnil 4:2!
Score už se tak neměnilo, takže si Jiskra připsala druhé vítězství ve druhém přípravném zápase.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JELÍNKA:
Zápas na přátelské utkání až příliš nervózní.Jinak na celkem dobrém terénu vyrovnané utkání o něco lepší koncovka z naší strany.Jinak jsme museli sestavu poskládat těsně před začátkem zápasu kdy nás bylo v kabině jen 8hráčů.Díky patří dorostencům+J.Vánovi,že se dostavili na utkání.