Kavalier Sázava “B“ -  Jiskra Zruč  0:3 (0:1)

Rozhodčí: Petr Poklop (Krchleby). ŽK: 2/2. Diváci: 70

Sázava B: Štěpánek – Rezek, Schneider, Skála, Mařinec – Dušek, Švehla, Marek Chrpa, Rais – Novák, Svoboda. Střídali: P. Hrbek, Pešta, Aubrecht. Trenér: Jiří Kratochvíl.

Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – M. Váňa, Petrů, Janda, Viktora – Koudela, Brahimi. Střídal: Mojžíš. Trenér: Michal Váňa.
Fotbalisté Jiskry zvítězili tříbrankovým rozdílem v Sázavě, dvakrát skóroval  Brahimi a jednou Petrů

Áčko se odpoutalo od svých pronásledovatelů, Sedlec ztrácí tři body, Zbraslavice šest

V sobotu odpoledne vyrážela ke svému neoblíbenému soupeři do Sázavy. Na jeho hřišti už dlouhá léta nevyhrála. Sázavští však měli v nohou těžké páteční utkání, kdy dohrávali se Zbraslavicemi (1:0). A proto bylo pro všechny velkou neznámou, jak zápas dopadne.

Jiskra však vstoupila do utkání dobře a udržovala si herní převahu po celý první poločas. Přicházely i šance, ujala se však jen jedna, to Janda uvolnil Brahimiho a ten se tentokrát nemýlil - 0:1. Sázava se snažila, ale na pozornou zručskou obranu a dobře chytajícího Cudlína si nepřišla.

Na začátku druhé půle šla Jiskra do dvou brankového vedení to Brahimiho střelu jemně usměrnil domácí bek do branky – 0:2! Ve zbytku druhého poločasu se zápas dohrával v tréninkovém tempu. Až na konci zápasu se prosadil kapitán Petrů ze standartní situace a upravil konečný výsledek na - 0:3 pro Jiskru. Skóre tak odpovídalo předvedené hře a Jiskra se mohla radovat z důležitých třech bodů.

Už v sobotu musí Jiskra potvrdit tři body ze Sázavy proti celku ze Zbýšova. Hráči se mohou těšit na plné tribuny, protože domácí zápas je spojen s dopolední akcí zručského volejbalového oddílu “ČISTÉ MĚSTO“ a tak by všichni zúčastnění měli přejít fandit, právě na toto vybrané utkání.

Po zápase vás musíme všechny pozvat do Restaurace na Ostrově, kde na velkém sále hraje novodobá nejslavnější Zručská kapela “CHOŤ TOPIČE“.

Zdroj: Josef Tůma - Sportovní ozvěny Zruč