Kavalier Sázava “B“ – Jiskra Zruč 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Ivan Fencl. ŽK: 3/5. ČK: 0/1 (Hájek)

Diváků: 100

Sestavy: Sázava “B“: Hrbek - Sedláček, Haláček, Mařinec, Švehla, Říčař, Konečný, Konopiský, Srba, Fantys, Švec. Svoboda, Rezek, Albrecht

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek - Janda, M. Váňa, Zeman, K. Petrů - Havel, Koudela. Střídali: Brabec, J. Váňa, T. Louda, Viktora, Mojžíš.
Ve dvacátém kole zavítala Jiskra do Sázavy, kde se jí dlouhodobě nedaří. Ze začátku se však hrálo vyrovnané utkání, bez větších šancí. Jiskra se spíše věnovala bránění a vyrážela do protiútoků. V první půli se do zajímavé šance dostal Janda, ale balón si v ideální pozici dobře nezpracoval. K jeho smůle musel ve 20. minutě střídat, z důvodu nevolnosti. Ve 43. minutě se Sázava radovala poprvé, na úrovni penalty netrefil balón Lukáš Jelínek a Sázavský Švec dorážel do prázdné brány – 1:0.

Do druhého poločasu vkročila Jiskra aktivně. V 50. minutě mohla vyrovnat, ale Tomáš Louda trefil z třiceti metrů pouze spojnici. Bohužel v 54. minutě chyboval na půli Petrů a Sázava šla z brejku do dvoubrankového vedení – 2:0! Jiskra se stále snažila hrát, ale nedařilo se. V 66. minutě dala Sázava šťastný a rozhodující gól, kdy z brankové čáry nedokázal Michal Váňa balón vykopnout a poslal ho do vlastní brány – 3:0! Jiskra si vypila kalich hořkosti až do dna, protože v 75. minutě byl vyloučen Hájek za stažení hráče, který šel sám na golmana a zanedlouho po něm si udělal v souboji o balón Petrů výron v kotníku a musel střídat.

Jiskra tak přišla o první místo v tabulce, ale v dalším prestižním zápase doma s Kácovem se na něj může vrátit.

Žádáme všechny fanoušky, aby přišli Jiskru podpořit a vytvořili pekelnou atmosféru.

Videa budou příští týden, nebyl jsem. :)