Uhl. Janovice "B"  -  Jiskra Zruč 2:0 (0:0)
 Sestava:Zruč: Jíra -   Svatoš (Keltner), F. Janata, J. Váňa, M. havránek - Z. Louda, J. Havránek,  J. Matouš, M. Brož  - J. Koudela, J. Kohout
Janovice B:
P. Hromádka - Čížek, Uher, Veliký, Šauer - P. Kulhánek, Wolf, T. Kulhánek, M. Bohatec (60. Jícha) - T. Hromádka (50. Förster), L. Kocourek

Aktuální tabulku najdete ZDE

Za krásného teplého a slunečného počasí odjížděli hráči Jiskry na nedělní zápas do Uhl.Janovic. Podvědomě věděli, že dovést nějaké body by se asi rovnalo zázraku a bylo na nich vidět, že ani není ta správná chuť se porvat o výsledek. Sraz byl v půl čtvrté ve Zruči na stadionu, ale nejlepší kanonýr Jiskry, Jakub Koudela, dorazil s půl hodinovým zpožděním a to samozřejmě nikomu na psychice týmu nepřidá. Početná výprava fanoušků Jiskry také nedorazila, asi tušila, že se nic zajímavého konat nebude a zůstala ve Zruči podpořit B-tým. Po příjezdu do Uhl.Janovic pro nás neměli ani připravenou vodu,tak jeden z mála fanoušků, kteří tento zápas navštívili, musel jet do města shánět něco k pití pro hráče.
Sestava domácích byla nabitá hráči z A týmu. Prý nemají dost lidí na dvě družstva a musejí si takto vypomáhat.
Zápas se v první půli odehrával v režii domácích hráčů, měli více ze hry, ale šance si nevytvářeli. Jiskra dobře bránila, dost často zastavovala útočnou snahu domácích jen za cenu faulů a podnikala nebezpečné protiútoky, které v pohodě vyřešil domácí pomezní zvednutím praporku, i když se o ofsajdy v žádném případě nejednalo.
Poločas skončil bezbrankovou remízou.
Druhý poločas se odehrával v podobném duchu. Častěji měli míč na kopačkách domácí hráči. Bylo vidět, že síly docházejí v tomto horkém počasí všem hráčům a hra byla dost často přerušovaná z důvodů drobných zranění a křečemi hlavně domácích hráčů, kteří měli v nohách těžké sobotní utkání. Ve druhém poločase od 75 minuty Jiskra dohrávala o desíti, kdy ze hřiště odkulhal Honza Matouš. Ještě předním si poranil sval ing. Svatoš, kterého vystřídal hrající as. trenéra Keltner. Domácí vstřelili v polovině druhého poločasu dvě branky a bylo rozhodnuto.Domácí zaslouženě vyhráli 2:0 a myslím si,že ani nikomu z aktérů zápasu nevadilo,že výborně pískající rozhodčí Jansa neprodlužoval rozhodnutý zápas.