Malín - Jiskra Zruč  0:0 ( 0:0 )

Zruč n. S.: Svoboda - L. Jelínek, J. Kružík, F. Janata, J. Váňa - M. Havránek ( J. Havránek ),  V. Tvrdík (C), J. Koudela ( J. Matouš ), M. Havel J. Kohout ( M. Brož ), Z. Fanta

Malín – Jiskra dorazila do Malína skoro v kompletní sestavě, omluvenku hlásil jen M. Váňa!

Na lavičku se také posadil špílmachr Honza Matouš, kterého trenér šetřil na pohárové utkání se Zbraslavicemi, však Honza do zápasu naskočil dříve než očekával, kdy nahradil zraněného Koudelu!

Zápas začal opatrně, hra se odehrávala ve středu hřiště. Ale přesto se v první šanci ocitla jiskra kdy v páté minutě hlavičkoval M. Havránek z nadějného centru nad Malínskou branku. Postupem času měl Malín častěji míč na svých kopačkách a Jiskra vyrážela do rychlých protiútoků, které však nezakončila. Malín se první půlku jen zastřeloval a tak poločas skončil 0:0!

Druhá část začala náporem Jiskry, ale z mnoha náznaků, kdy tu největší spálil Fanta, Jiskra branku nevytěžila.Ten kdo držel míč byla Jiskra a kdo chodil do rychlých brejklů byli domácí role se tedy otočily však bez brankového efektu.

V druhé polovině měl Malín největší příležitost jen z přímého kopu, kdy Svoboda byl u pravé tyče na poslední chvilku. Své rychlé brejky, Malín měl sice hezky rozehrané, ale koncovka vázla, takže z jejich pohledu se také score neměnilo. Ani Jiskra už se nedostala do vážnější šance a tak v průměrné utkání skončilo bez branek!