Branky: M. Váňa, Koudela - 2x Žoha, Král, Šmídek
Sestavy: Zruč: Jíra - M. Havránek, Jouza, Hájek, Sahula -  Z. Louda, Matouš, Koudela, M. Váňa - Brož, Cudlín (Viktora),
Sázava.:  Štěpánek - Schneider, Haláček, Chuchla, Dytrich, Žoha, Šmídek, Knotek, Skála - Král, Svoboda. Střídali: Švehla, Nepraš

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY NALEZNETE  ZDE
Při sobotním odpoledni přivítala Jiskra lídra tabulky ze Sázavy. S novým kapitánem Markem Brožem, který tak převzal pásku po zraněném Pepovi Havránkovi. Chyběl i Lukáš Jelínek a spekulace o návratu Františka Janaty se nepotvrdily.
Utkání začala aktivně Jiskra, ale jedinou vyloženější šanci si vytvořil Cudlín. Jeho střela však mířila nad hostující branku. Poté začala hrát Sázava, nejdříve se snažili hosté vystrašit Jíru z přímého kopu, ale ten si nadvakrát poradil. V další šanci pálili hosté těsně spojnice zručské branky. V patnácté minutě se hosté radovali poprvé, kdy ve skrumáži nešťastně zakročil ve vápně Sahula, a pískala se penalta, tu s přehledem hosté proměnili a Sázava vedla 1:0. Však né nadlouho v 17. minutě Jiskra rozehrávala nepřímý kop. Centr vrátil Jouza do vápna, kde zabojoval Michal Váňa a vstřelil vyrovnávací branku 1:1. Hosté tak museli zabrat, a ve třicáté minutě se jim podařilo dát vedoucí branku, kdy po brejku obstřelili Jíru a získali tak vedení jedné branky. Další šance opět počítali hosté. Další trestný kop krásně zlikvidoval Jíra a dal tak Jiskře naději s výsledkem, ještě něco udělat. V závěru poločasu se o to pokusil Michal Havránek, ale pěkná střela mířila nad branku. A tak poločas skončil vedením hostů 2:1!
Druhá polovina začala opatrně, kdy se hrála vyrovnaná partie. Hosté dobře bránili a čekali na chybu domácích. Ta bohužel přišla, kdy chyboval ve středu hřiště Matouš, a hosté šli do brejku, který proměnili ve třetí branku. Po této brance hostů začala jiskra konečně hrát a vytvářela si zajímavé šance. Nejdříve Cudlín po samostatné akci pálil vedle. Zanedlouho se ve dvou šancích ocitl Brož, ale jeho dvě hlavičky si brankář hostí pohlídal. A tak přišel v 75. minutě trest a zvýšení skóre už na 1:4. Jiskra se mohla také zaradovat, ale penaltu, která byla nařízena po zákroku hostí neproměnil střelec Koudela. Branka však našemu střelci byla přána, to po lajně potáhl míč Sahula a připravil pozici Koudelovi před prázdnou branku 2:4! V posledních deseti minutách už se nic nestalo a tak Jiskra podlehla lídrovi tabulky 2:4.