Branky: 60. Dobrý - 35. Havel, 45. Viktora, 79. Jouza

Diváků: 20

Sestavy: Paběnice: Černovský - Sochr, Blažek, Sedláček, Votava, Lebruška, Veselý, Dobrý, Blahník, Jar. Vlach, M. Votava. Střídal Kunášek

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek, Janda, T. Louda, Zeman, Viktora, K. Petrů, Havel. Střídali Mojžíš, J. Váňa.
V sobotu odpoledne zajížděla Jiskra do Paběnic, kde v posledních letech při vzájemném zápase vždy prší. Však pro Jiskru to zatím byly vždy kapky štěstí. A ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Zručští začali dobře. V desáté minutě se mohl prosadit Petrů, ale bodlem jen napálil golmana domácích. Zanedlouho střílel Zeman, tentokrát však nepřesně. V pětatřicáté minutě se Jiskřička dočkala, střelou z vápna se prosadil střelec Havel – 0:1! Po obdržené brance Paběnice zabraly a hru vyrovnaly. Ale přišel krásný centr Havla přímo na hlavu Viktory, který nezaváhal a poslal Jiskru do dvoubrankového vedení – 0:2!

Do druhé půle vstoupila lépe Jiskra, kdy v padesáté minutě se ocitl ve velké šanci střídající Jarda Váňa, který osamocen ve vápně míč netrefil a tak se skóre neměnilo. V podstatě vzápětí mohly Paběnice snížit, ale nařízenou penaltu Cudlín lapil. Domácí ucítili šanci, tlačili se do šestnáctky trefili břevno a tyč, ale Jiskra mohla trestat z brejků, které však zahazovala, až Paběnice branku konečně vsítily. V šedesáté minutě se trefil domácí Dobrý – 1:2! Paběnice tak zatlačily na pilu, a Jiskra opět nepřestala využívat své brejkové situace, až v sedmdesáté deváté minutě se pískala penalta za faul na pronikajícího Havla. Zručští jako už několikrát v sezóně penaltu rozehráli a zvýšili na konečných - 1:3! Rozehranou penaltu však nemohli domácí rozdýchat a napadli naše hráče, nejhůře to schytal nakopnutím Havel. Rozhodčí však rozdával žluté karty. To už neměnilo nic na tom, že tři bodíky se vezly do Zruče.

Sázava B - Sedlec 7:1 (3:1)
Branky: 4. Král, 17., 50. Knotek, 45. Svoboda, 47. Konopiský, 67. P. Hrbek, 87. Nepraš - 21. Mrštík.