B: 35. M. Havránek - Zruč
Sestava:Zruč: Jíra - J. Váňa, F. Janata ( 55 J. Havránek) , T. Cudlín ( 70. L. Jelínek), M. Havránek - Vl. Tvrdík, Z. Fanta (70. L. Zachariáš) , M. Brož, Z. Louda  - J. Kohout, J. Koudela
Aktuální tabulku najdete ZDE
Vyjádření trenérů naleznete ZDE

Zruč nad Sázavou - Při krásném sobotním odpoledni nastoupila domácí Jiskra proti nejhoršímu týmu jarní části soutěže Křesetic.
Jiskra se opět potýkala se zraněnými hráči, nenastoupil Honza Matouš a Pepa Havránek, oba hráči utrpěli zranění v posledním zápase v Uhl. Janovicích.
Naskočit tedy museli dorostenci a hráči z rezervy Zruče.
Utkání začalo opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu, i když hráči Zruče drželi balón na svých kopačkách. V některých chvílích Křesetice bránili v devíti lidech před vlastní šestnáctkou.
Jiskra tedy volila střely z dálky, tou první se prezentoval Kohout, který těsně minul svatyni hostující branky.
Jiskra měla hlavně problém v nekompletní obraně, a často chybovala, po jedné chybě právě přišel vedoucí gól hostů.
Při rychlém brejku hosté zakončili tvrdou střelou přesně k tyči. Jíra se za střelou jen ohlédl, byl bez šance.
Jiskra opět začala po obdržené brance hrát, přišly šance Brože, Kohouta a dalších, ale ujala se až dalekonosná rána Michala Havránka, který s pomocí břevna vyrovnal na 1:1!
A tak i skončil první poločas.
Druhá půlka začala, tak jako ta první, Jiskra držela v pohodě balón a tlačila se do branky.
V 55. minutě vystřídal Franta Janata, který nebyl ve své kůži ( narodil se mu kluk :o) ).
Na hřiště se tak dostal ještě stále zraněný Pepa Havránek, který musel vynechávat hlavičkové souboje, protože si odnesl z hřiště v Uhl. Janovicích velkou bouli na čela, která provázela nemalé bolesti hlavy.
Pak, ale přišli na řadu hosté, Křesetice převzaly hru, a do čeho koply to jim tam spadlo.
Nejdříve se prosadili hosté střelou, poté jim pomohl dodatečný kapitán Koudela, faulem v šestnáctce - penalta 1:3.
A po další akci už to bylo 1:4.
Trenér vystřídal, aby zpomalil tlak hostů. Ale i když jiskra držela balón hosté skórovali.
Za Zruč byl ještě v závěru ve velkých šancích Marek Brož , Kohout a Lukáš Zachariáš, který nezakončil rychlý brejk a poté osamocen v šestnáctce se zalekl šance vstřelit svojí první branku za A-tým!
Hosté v závěru přidali ještě dvě branky a bylo po zápase.
Od 80. minuty už byli tribuny zručského stadiónu poloprázdné, kdy se na střeleckou nemohoucnost, domácí diváci nemohli dívat.
Ochozy opustili i věrní Ultras, kteří doufám věrní zůstanou a pojedou podpořit Jiskru k dalším bojům do Zbýšova.
Jediné pozitivní snad je jen návrat dlouhodobě zraněného Lukáše Jelínka, který se vrátil na trávník po zranění kolene.
Lukášovi 30. minut koleno vydrželo, tak to vypadá, že se vrátí do sestavy ještě v posledních zápasech této sezóny.