B:P. Vebr, Hybler
Sestava:Zbýšov: Tvrdý – Jukl, P. Vebr, Valdman, Junek - P. Vavřička, Výborný, Vrána, Prášek - Hybler, Vrkota

Zruč: Svoboda - J. Váňa, L. Keltner, J. Havránek ( 65. Kolář ) , L. Jelínek - M. Havránek,  Vl. Tvrdík, M. Brož, J. Koudela - J. Kohout, M. Havel
Aktuální tabulku najdete ZDE
Zbýšov - Při sobotním odpoledni, kdy zápas ve Zbýšově začínal netradičně od 14:00 dorazila Jiskra opět velmi oslabena k druhému celku Okresního přeboru.
Jiskře chyběl Franta Janata, Michal Váňa, který je stále dlouhodobě zraněn a Honza Matouš, který stále laboruje se raněným svalem od zápasu v Uhl. Janovicích, Honza se na zápas jel alespoň podívat a chytl se funkce jednoho z pomezních.
Před zápasem to vypadalo, že přijde pořádný liják, ale naštěstí na trávník padlo jen pár kapek.
Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný, hrálo se hlavně ve středu hřiště, ale postupem času přebírali aktivitu domácí, hlavně tedy díky panu rozhodčímu Bížovi.
Série sporných výroků před pokutovým územím, kdy domácí měli nespočet standardních situací. Vyústilo k vedoucí brance domácích o kterou se postaral prostřelením zdi a zasunutí míče za brankáře Svobodu Zbýšovský Vébr.
Poté se hra opět uklidnila, rozhodčí začal pískat v celku rovinu a do šancí se dostala i jiskra. Po ráně J. Havránka měl domácí brankář Tvrdý dost práce, aby jí vyrazil.
Ve druhém poločase obě mužstva hodně chybovala, Jiskra se snažila o vyrovnání,ale domácí hrozili z brejků. Dvakrát podržel Jiskru brankář Svoboda, kdy zneškodnil úniky Vrkoty a Hyblera.
Ale do třetice domácí udeřili, po rychlém brejku si naskočil na centr z kraje šestnáctky, Hybler a do prázdné branky lehce zakončil.
Ale to už jiskra dohrávala o desíti lidech. V 75. minutě odstoupil, navrátilec Lukáš Jelínek, naštěstí bude v pořádku a jeho čerstvě vyléčené koleno, které mu poranil bezohledný řidič osobního auta vydrželo.
Domácí Zbýšov, který už ztratil i teoretickou šanci na postup se potýkal bez zájmu vlastních diváků. Na zápas dorazilo asi 10 domácích fandů a z řad zručských Ultras dorazilo jen tvrdé jádro.