Sestavy: Malín: Lhoták - Puchýř, J. Šťastný, Husa, Střemcha, Rathauz - L. Kraus, P. Stoček, Hylský - Čunderlík, Vrba Střídali: Dušek, Macháček
Jiskra Zruč: Svoboda - J. Havránek, Janata, Pechanec, L. Jelínek - M. Havránek, Jouza, Matouš (J. Váňa), M. Váňa - Cudlín, Brož

FOTKY ZE ZÁPASU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

Malín – Při sobotní odpoledni dorazila Jiskra na horkou půdu do Malína. Na začátku utkání bylo na co koukat. Domácí z nadějné situace nastřelil boční síť. Jiskra kontrolovala brejkem Brože, který pálil jen do Lhotákovy náruče a následně Cudlínem, který prošel obranou a nechal opět vyniknou domácího Lhotáka. Nedáš, dostaneš, platilo i tentokrát. Domácí záložník se protáhl lehce rozestoupenou obranou a k tyči zakončil na 1:0! Snadná branka Jiskru moc nepovzbudila a tak se domácí brzy dočkali druhé branky. To ze střední vzdálenosti natáhl domácí útočník a svou ranou do šibenice nedal Svobodovi šanci. Po druhé brance domácí lehce polevili. A Jiskra se pokoušela s výsledkem ještě něco udělat, ale Pechancovu jedovku krásně zneškodnil Lhoták. Až v závěru vybojoval u lajny míč Michal Váňa, s kterým zamířil do vápna, kde byl sražen. Odpískanou penaltu proměnil se štěstím Cudlín a tak snížil na 2:1!

Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti. Největší šancí zápasu pohrdl Brož, který po stříleném centru Jouzy z malého vápna přestřelil. Domácí také byli v šancích, tu největší pochytal Svoboda. V závěru poločasu počítala šance jen Jiskra, ale z lehkého tlaku už nic nevytěžila.