Branky: 23. Vojt. Vondra, 65. Jiří Kavánek, 80. Hudec

Rozhodčí: Josef Rejhon. Diváků: 80

Sestavy: Tupadly: Potměšil - R. Krajíček, Kořínek, Hudec, Císař, Chleborád, Vojt. Vondra, Drbohlav, Chvátal, Jiří Kavánek, Koudelka. Střídali Daru, Hošek, Semrád, Pipek, Trávníčka

Jiskra Zruč: Svoboda - Z. Louda, Brabec, Jouza, Jelínek, J. Váňa, Janda, Cudlín, T. Louda, Zeman, K. Petrů. Střídal M. Váňa
Oslabená Jiskra vyjela v nedělním odpoledne k těžkému zápasu do Tupadel.

Utkání začalo z obou stran opatrně, Jiskra hrozila hlavně ze standartních situací, ve dvou případech však Ondra Jouza branku nevstřelil. V další šanci Jiskry se ocitl Petrů, ale těžký balón do prázdné branky neuklidil. Domácí tak přežili úvod utkání a pomalu se dostávali do tempa. Ale v brance čaroval golman B-týmu Standa Svoboda. Až ve dvacáté třetí minutě kapituloval z kopačky Vondry – 1:0!
Jiskra mohla ve třicáté minutě vyrovnat, ale po centru Kamila Petrů se v zajímavé příležitosti neprosadil Zeman.

Do druhého poločasu opět vstoupila lépe Jiskra, dobře kombinovala a zdálo se být jen otázkou času, kdy vstřelí branku. V padesáté minutě se před brankou ocitl Zeman, ale trefil jen domácího ochránce svatyně.  Před šedesátou minutou postihla Jiskru nepříjemnost. Kdy došlo ke střídání bratrů Váňů, ale asi o dvě minuty později se zranil Janda, kterého však už neměl kdo vystřídat a Jiskra dohrávala o deseti lidech. Domácí toho využili a dvěma brankami v závěru uzavřeli účast nedělního střetnutí na 3:0 pro Tupadly.

Závěrečné slovo kapitána Petrů:

"Odehráli jsme dobré utkání, škoda, že jsme hráli třicet minut o deseti. Kdybychom byli v jedenácti, myslím si, že bychom zvítězili. Škoda neproměňování šancí, to nás trápí celé jaro. Také je škoda, že jedeme do Tupadel ve dvanácti hráčích!!!! A Cudlín musí do útoku. Skvěle však zachytal „Pavouček“ (pozn. Standa Svoboda), kterému děkuji za předvedený výkon. Některý hráči by se měli nad sebou zamyslet, není normální, že nejedou na zápas a nikomu nedají vědět, že nepřijdou. Bezpodmínečně, tak musíme poslední dva zápasy zvládnout a skončit na druhém místě!
Moc děkujeme fanouškům za celosezonní podporu, jak doma, tak i na venkovních zápasech".