Branky: 80. Hnát – 52. Jouza, 88. Kovář.

Rozhodčí: Prosr – Drábek, Boček. ŽK: 1/1: (Grund – Kotek). Diváků: 30.

Sokol Zvole: Kučera – Švimberský, Hrachovec, Vnuk, Tolar, Grund, Gabriel, Hnát, Pilík, Petrák, Šíma. Trenér Jaroslav Malý.

Jiskra Zruč: Cudlín – Kotek, Jouza, Petrů, Hirnyk (59. Louda), Kovář, Arnolt (77. Havel), Hájek, Martinák, Viktora, Janda. Trenér Alois Chovánek.
ZDROJ: Josef Tůma
První poločas byl vcelku vyrovnaný, Jiskra si vypracovala jednu vyloženou šanci, ale neproměnila ji. V 52. minutě se dostali hosté do vedení brankou Jouzy – 0:1, domácí vyrovnali deset minut před koncem Hnátem – 1:1. Když už se schylovalo k pokutovým kopům, napřáhl v 88. minutě k dalekonosné střele Kovář a vymetl gólmanu domácího týmu Kučerovi ,,pavučiny“ – 1:2.

Příští týden čeká Jiskru veledůležitý zápas s Týncem, který je také namočený v bojích o záchranu.