Branky: 2x K. Petrů, T. Louda, Viktora – 2x V. Dvořák 2

Rozhodčí: Petr Procházka. ŽK: 2/1  Diváků: 50

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Brabec, Jouza, Jelínek, Janda, T. Louda, Zeman, Viktora, K. Petrů, Havel. Střídali Mojžíš, Hájek

Sokol Kaňk: Kubát - Wágner, Koten, Vamberský, Dvořák, Mandík, Klatka, Černý, Jak. Výborný, Matz, Koblischke.
ZDROJ: Kamil Petrů

Díky dopolednímu vítězství Kácova nad Zbraslavicemi, nastupovala Jiskra s jistotou, že v konečné tabulce skončí na druhém místě.

Domácí od začátku hry udávali tempo a bylo otázkou času, kdy udeří. Kaňk se soustředil pouze na bránění a na brejky. První ohrožení branky Kaňku provedl Louda T., to když pálil po chybě hostující obrany z 30 metrů vysoko nad.
Ve 24. minutě se Jiskře podařilo vsítit branku, to když po nádherné přihrávce od Jandy proměnil tváří v tvář golmanovi Petrů – 1:0! O pár minut později šla Jiskra do brejku, ale Petrů přihrál za záda Havla a ten se musel pro balon vrátit. Hráči Kaňku se nevraceli, a tak poslal krásný načechraný centr Havel přímo na osamoceného Petrů, který z vápna hlavou do šibenice zvýšil na 2:0!
Ve 39. minutě se opět měnilo skóre, to se po rohu dostal k odraženému balonu Viktora a upravil na poločasový výsledek 3:0 pro Jiskru.

Ve druhém poločase tempo hry odpadlo. V 54 minutě Jiskra vsítila čtvrtý gól. To se po přihrávce Jelínka prosadil přehozením golmana z malého vápna Tomáš Louda – 4:0! V závěru ztratila Jiskra balón na polovině hřiště a Kaňku se podařilo z brejku dát gól. Jiskra nadále byla více na balonu, ale své šance neproměňovala. V 80. minutě Kaňk vstřelil gól na 4:2, ale pro správně odmávaný offside neplatil! Kaňk vycítil šanci a v 86. minutě se po střele z úhlu nechal překvapit Cudlín a Kaňk, tak snížil na konečných 4:2!

Jikra se tak rozloučila se svými diváky vítězstvím. V posledním kole zajíždí Zruč na půdu Vrdů. Přijeďte nás podpořit v posledním zápase ročníku 2013/2014 a poté s námi oslavte historicky nejlepší výsledek za x let působení v OP.