Kaňk: Vokoun - Mucha, Vlach, Novotný, J. Horký, Mandík, Ďoubal (72. Lhotka), Růžička, M. Horký, Sýs, Zahajský
Zruč: Jíra -   F. Janata, J. Váňa, M. havránek, J. Havránek - J. Matouš, M. Havel, M. Brož , J. Koudela - Z. Fanta,  J. Kohout
Aktuální tabulku naleznete ZDE
článek bude až to oslavíme či než ho napíše Kaňk :o)

Prohra Kaňku , se dala vysvětlit taky tak, že jeho hráčí se zůčastnili, fotbalového turnaj v malé kopané hrané na házenkářském hřišti v Kutné Hoře :o)

Sám jsem tam byl :o) vím očem mluvím ... tak sportu zdar a fotbalu zvláště :o)

Za zmínku také stojí sanitka na hřišti, ale neviděl jsem co se stalo, právě jsem na Kaňk dorazil ze zmiňovaného turnaje, kde naše mužstvo bojovalo o medajle, to už již, ale zranéného nostrodámuse jr. nakládali. Tak přejeme brzké uzdravení  jr. ...

Vyjádření Sokola Kaňk k  zápasu:

Kaňk šel do vedení pěkným gólem Novotného hlavou po rohu Růžičky. Potom se střídaly šance na obou stranách, stav utkání se do poločasu ale nezměnil. Ve druhém poločase hosté vyrovnali a dlouho to vypadalo na remízu. Sýs však dostal Zruč do hry nešťastným vlastním gólem, těsně před koncem hosté upravili na 1:3 přehozením Vokouna.

Sanitka Jana Ďoubala neodvezla, pouze mu zastavili tryskající krev z tržné rány na noze. Ani sám zraněný nevěděl přesně, jak se mu to stalo. Večer pak následovalo rozloučení s předešlým ročníkem soutěže.

Trenér Kaňku Velebný se k zápasu ani nechtěl vyjadřovat. "Nechci se opakovat, bylo by to pořád dokola. Po zápase jsem řekl, že jestli v takových výkonech chtějí pokračovat, tak beze mně," zlobil se.