ŽK: 2:1
Diváků: 50
Sestavy: Zruč: Jíra - M. Havránek, L. jelínek, Jouza, Hájek - Viktora, Z. Louda, Matouš, M. Váňa - Koudela, T. Louda (Kozel)
Suchdol.: Hebr - Hegr, Langr, Volný, Klička - Bohm, Radil, Havrda, Schwarz - Janovský, Štainz .Stř.Střihavka .
V posledním soutěžním utkání této sezóny přivítala Jiskra hráče Suchdola, kteří dominují ve všech statistikách jarní části. I přesto se domácí chtěli rozloučit se sezónou dobrým výsledkem.

První šanci první poloviny si vypracovali hosté, ale s pěknou táhlou ránou si Jíra poradil a vyrazil na roh. V další akci se ocitl domácí Koudela, svůj brejk však nedotáhl do konce a kopal se jen roh. Po následném roku hlavičkoval Viktora, z těžké pozice však jen vedle. Za trvalého deště se hrála v úvodním dějství vyrovnaná partie a Jiskra ucítila šanci. V polovině první půle si tak vytvořila tlak. Nejdříve po zmatku v hostující šestnáctce hosté zakopli míč jen na roh, po rozehraném rohu se dostal k odraženému míči Matouš, jeho rána proletěla těsně levé tyče. Další velkou šanci si připsal Tomáš Louda, kterého na malém vápně našel krásně Michal Váňa, ale Louda svojí slabší nohou jen přestřelil. Po této šanci začali úřadovat hosté, nejdříve pálili vedle, ale o pár minut později se dočkali, kdy centr lehce tečoval do domácí branky Štainz 0:1! Na vstřelenou branku mohl odpovědět opět Louda, ale zatoulaný centr poslal nad branku. Do konce poločasu už počítali šance jen hosté, naštěstí jejich dvě střely skončily jen vedle domácí branky.

Začátek druhé půle patřil domácím. Nejdříve Matouš napálil po trestném kopu míč do břevna, k odraženému míči se dostal Koudela, ale jeho pokus o obstřel hosté v poslední chvíli zablokovali. Po následném roku hlavičkoval Havránek mimo tři tyče. Jiskra měla tlak a diváci si žádali branku. Z dalšího závaru v šestnáctce hostů Jiskra nic nevytěží. A tak se ke slovu dostávají opět hosté, nejdříve vystraší Jíru z trestného kopu, ale míč končí těsně nad. Zanedlouho však chyboval Hájek, který špatným centrem poslal do brejku vytažené hosty, kteří upravili na 0:2. Poslední šanci v zápase si připsala Jiskra, ale Koudelova rána jen rozvlnila boční síť.

A tak se domácí rozloučili porážkou a ukončili tak sezónu na sedmém místě.