Slavoj Vrdy – Jiskra Zruč 2:2 (2:2)

Branky: 31. Jiří Luňáček, 44. pok. kop R. Truksa - 14. T. Louda, 36. pok. kop L. Jelínek

Rozhodčí: Karel Freund. ŽK: 1/4. ČK: 42. Jouza, 16. M. Váňa Diváků: 45

Slavoj Vrdy: M. Doubek - Bajo st. (80. Hájek), Cakl, Kříž, R. Truksa, O. Tomíšek, Pleva, Jiří Luňáček, J. Šindelář (75. Radovnický), Jan Luňáček (66. Šolta), Spěvák

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Luda, J. Váňa, Jouza, L. Jelínek, Janda, M. Váňa, Smutný, T. Louda, Viktora, K. Petrů.
Začátek utkání patřil domácím, nedařilo se jim však prostřelit dobře chytajícího Cudlína.
Ve 20. minutě se ujala vedení překvapivě Jiskra, když brejk proměnil po přihrávce Petrů Tomáš Louda -0:1! Ve 27 minutě dostal během 2 vteřin 2 žluté karty Michal Váňa a Jiskra tak hrála o deseti. Kolem 32. minuty domácí vyrovnaly. Jenže v 36. minutě šla Jiskra opět do vedení, to když po "faulu" na Jandu, proměnil pokutový kop Lukáš Jelínek -1:2! Ve 44. minutě byl faulován hráč domácích v pokutovém území Jiskry Ondrou Jouzou a ten po druhé žluté šel do sprchy. Domácí penaltu proměnily – 2:2! Do šaten se tedy odcházelo za stavu 2:2, počet hráčů 11 na 9.

Druhou půlku Jiskra bránila na svém vápně a občas podnikala nebezpečné brejky. Domácí své příležitosti druhý poločas neproměnili a tak zápas skončil 2:2.

Poslední zápas v sezóně, kde nikomu o nic nešlo, udělí rozhodčí Karel Freund dvě červené karty. V 15. minutě jsme měli asi 4 žluté karty. Utkání bylo řízeno velice zvláštně, i domácí se divili. Nerozumím tomu, byl jsem z toho dlouho zklamaný. Druhou půli jsme zvládli skvěle. Jsem rád, že jsme zápas po poločase nezabalili a makali až do konce. FORZA JISKRA

ZDROJ: Kamil Petrů