Branky: Janata, Vosyka, Kohout, Brož - Jelínek, P. Mrštík
Sestavy: Zruč:Jíra - Z.Louda, Janata, Jouza, T.Louda - M.Váňa, Koudela, Vosyka, Janda - Brož, Kohout. Střídal: Zeman,Viktora,Smutný
Sedlec: Šilhan - Poul, Kožňar, Gona, Volenec - Pavel Mrštík, Spáčil, Zdychynec, P. Mrštík - Jelínek, Pospíšil Střídal: Vavřina, Ivičič

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE
Při sobotním odpoledni narazila Jiskra na svého oblíbeného domácího soupeře. S Viktorií Sedlec totiž Jiskra poslední čtyři vzájemné domácí zápasy neprohrála.

Utkání podle toho začalo, jiskra byla z počátku aktivnější a snažila se o vstřelení branky, k té však měli nejblíže hosté, ale Jíra dobře zakročil. Jiskra vážněji zahrozila až po dvaceti minutách, to si centr Jandy málem srazili hosté do vlastní sítě. Po následném rohu už se Jiskra mohla radovat. To Janata se opřel do míče a ten po teči skončil až v sedlecké brance 1:0. Po vstřelené brance Jiskra uzavřela hosty na vlastní polovině. Z trvalého tlaku přišla druhá branka, kdy opět rohový kop rozehrál Koudela, který na velkém vápně našel Vosyku, ten si míč levou připravil a pravou ho poslal k tyči 2:0. Zruč kontroluje závěr poločasu a nepouští hosty do žádné vyložené šance. A když už se zdálo, že se půjde do kabin za stavu 2:0, využila Jiskra zaváhání hostů. To po rychlém brejku, po trase Vosyka – Janda- Kohout, zvýšila na poločasových 3:0.

Druhou část začala aktivně Sedlec, ale né a né se dostat do kloudného zakončení. Jiskra tak v 65. minutě přidala čtvrtou branku z kopačky Brože a pokusila se Sedlecké srazit na kolena. Hosté se však i za takto nepříznivého stavu nevzdávali a stále se snažili o vstřelení branky. Jíra ve zručské brance musel vytáhnout několik parádních zákroků. Viktorka se nakonec dočkala a brankou z penalty snížila na 4:1. Po obdržené brance Jiskra zpozorněla. Hosté častěji drželi míč, ale Jiskra hrozila rychlými protiútoky. Až v devadesáté minutě přidali hosté svou druhou branku. To z přímého kopu, Jírovi míč zaplaval a skončil v brance. Po rozehrávce rozhodčí Horáček ukončil utkání s výsledkem 4:2 pro slavnou Jiskru.

Příští týden vyráží Jiskra k přetěžkému zápasu do Žlebů, utkání začíná už v 16:30h.