Jiskra Zruč: Svoboda, J. Havránek, Pechanec, M. Havránek, L. Jelínek, M. Váňa, Jouza, Havel, Brož, Koudela, Cudlín, Matouš, P. Jelínek
Kožlí: Smítka - Radoš, Lebruška, Brzoň, Vladyka - Plesl, Pešek, Vosyka, Blažejovský - Mikula , Trpišovský. střídal: Adamovský
Jiskra přivítala v sobotu na umělé trávě v Kutné Hoře jedenáctý celek 1.B-třídy kraje Vysočina.

ČLÁNEK PŘEVZAT Z WEBU KOŽLÍ:
Poslední zápas před začátkem sezóny odehrál náš tým na umělé trávě v Kutné Hoře proti týmu ze Zruče nad Sázavou. Pod vedením našeho staronového trenéra Miloše Březiny. První poločas byl z naší strany od začátku velice nepřesný soupeř nás často přečísloval a vytvářel si i nebezpečné šance
. Náš přesun do útoku končil nepřesnou přihrávkou. První gól padl po rohovém kopu Zruče a neobsazený Koudelka hlavou zavěsil balón do brány. Naší největší šanci v prvním poločase měl Mikula ale jeho střelu
vyblokoval obránce. Druhý poločas byl z naší strany lepší
, několikrát jsme se dostali do protiútoku a naše šance byli víc nebezpečné. O vyrovnání se postaral Vosyka který si zaběhl mezi obránce a pohodlně poslal míč k tyči. Další šanci měl Mikula obešel brankáře a i z velkého úhlu trefil bránu ale dobýhající obránce míč vykopl. Soupeř měl další šance, dvakrát se z úhlu řítil sám na brankáře ale Smítka tým podržel. Pět minut
před koncem zápasu se Lebruškovi nepodařila přihrávka Havel jí vystihl a postal zruč do vedení 2:1! V Poslední minutě zápasu si Vladyka naběhl na centr jeho hlavičku bránkář  vyrazil pouze nad sebe. Dobíhající Mikula v hlavičkovém souboji zboural dva obránce a sám se srazil s tyčkou. míč se odrazi před prázdnou bránu a Vladyka hlavou míč uklidil do prázdné svatyně.