Branky Jiskry: K. Petrů, Hájek, Zeman

Sestava: Jiskra Zruč: Daněk – Louda, Jouza, Musil, Kotek – Janda, T. Martinák, Petrů, P. Jelínek – Viktora, Zeman. Střídali: Hájek, Závorka, Hirnyk, Vinc. Trenér: Michala Váňu zastupoval Jaroslav Váňa ml.
PO VÝBORNÉM ZAČÁTKU PŘEVZALY INICIATIVU ZBRASLAVICE A JISKRU O BRANKU PORAZILY

ZDROJ: Josef Tůma , FOTO ZDROJ: Josef Tůma
Áčko odehrálo třetí přípravné přátelské utkání opět v domácím prostředí, přivítalo zbraslavický SK. Začátek utkání byl v režii Jiskry, v 5. minutě po přihrávce Jandy trefil Petrů gólmana hostů Březinu. O dvě minuty později po centru z pravé strany hlavičkoval za malým vápnem P. Jelínek, našel nabíhajícího obránce Loudu, kterému střela nesedla. Nedařilo se ani Viktorovi po uvolnění P. Jelínka, střela hlavou mířila vedle. Ve 12. minutě již svítil na ukazateli skóre stav utkání 1:0 pro domácí. Po příhře Zemana skóroval, sice nadvakrát, Petrů. Ve 20. minutě se prosadil po uvolnění Jouzy a samostatné akci Zeman, kdy po dvou kličkách obráncům prostřelil z hranice velkého vápna Březinu – 2:0. Ve 27. minutě se dostali poprvé hosté v utkání na dostřel domácí branky Herčíkem. Vzápětí hosté snížili na rozdíl branky Jandusem, když prostřelil z bezprostřední blízkosti Daňka – 2:1. Zbraslavice poté převzaly iniciativu, neprosadil se však ani Špitálník, ani Černohlávek. Domácí mohli ve 40. minutě zvýšit skóre, ale Vinc nastřelil po teči Petrů brankáře hostů. Před koncem poločasu hosté vyrovnali na 2:2 Špitálníkem.

Druhý poločas vyšel hostům, ale dvě šance Špitálníka zlikvidoval brankář Daněk. V 53. minutě se protáhl obranou hostů Zeman, z brankové čáry vrátil míč Petrů, ten však přestřelil. O dvě minuty připravil příležitost pro Zemana Závorka, prvně jmenovaný šanci nevyužil. V 70. minutě se mohli hosté dostat do vedení, aktivní Špitálník vystřelil po uvolnění M. Veselého těsně vedle. V 81. minutě po akci Hájek – Hirnyk prodloužil Vinc na T. Martináka, střela mířila mimo branku. V 83. minutě napálil míč Jouza do tyčky, Hájek do brankáře. V 86. minutě se Zbraslavice dostaly do vedení M. Veselým, když vystřelil podél vyběhnuvšího Daňka – 2:3. O minutu později zvýšil na 2:4 Herčík. V závěru střetnutí snížil na jednobrankový rozdíl dalekonosnou střelou Hájek – 3:4, vyrovnat se však již domácím nepodařilo.